Apple pradėjo viešą iOS testavimo programą

Tema: iOS

Sekdama sėkminga ir pasiteisinusia OS X beta versijų vieša testavimo programa, Apple pradėjo tokią pačią iOS programą ir dabar norint įdiegti iOS beta versijas nebereikės programuotojo paskyros.

Apple pradėjo iOS viešo testavimo programą ir jau dabar iOS 8.3 beta gali išbandyti ne tik registruoti Apple programuotojai.
Norintys išbandyti iOS public beta versijas jei nėra „appleseed“ programos nariai - turėtų tokiais tapti užsiregistruodami“. Jei užsiregistravę nematysite galimybės atsisiųsti iOS beta versijas - nepanikuokite, programa tik prasidėjo ir ne visus vartotojus pasiekia vienu metu.

Beta versijų diegimas yra kiek kitoks nei įprastas atnaujinimas.
Diegiantys beta versijas turėtų pasidaryti atsarginė įrenginio duomenų kopiją, atsisiųsti specialų profilį ir jį įdiegti. Šis profilis leis matyti iOS beta versijas.

Jei pasiteisins iOS beta viešo testavimo programa, Apple šią programą gali taikyti ir iOS 9 versijoms.

iOS public beta Appleseed programa

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Na manau bus visai idomu isbandyti betas.

  2. Lai kiti bando :)

  3. Sveiki gyvi. Nezinau kaip jums, bet uzzejus i sita puslapi man ismeta tik os x beta. Apie iOS nieko net nera..

    • Ši galimybė vieša buvo tik labai trumpą laiką. Nežinau ar taip nutiko per klaidą, ar Apple apsigalvojo, tačiau dabar iOS beta išbandyti galima tik gavus Apple pakvietimą, kurį Apple išsiunčia jos atrinktiems Appleseed grupės nariams.
      Kokiu principu Apple atrenka tuos narius nėra aišku, tačiau jei tokį laišką iš Apple gavote - tereikia paspausti ant „Join“ nuorodos laiške ir ši galimybė Jums bus suteikta.

Parašykite komentarą

Į viršų