Apple išleido OS X 10.10.3 public beta

Apple išleido pirmąją viešą OS X 10.10.3 beta versiją ir norintys ją išbandyti „public beta“ programos dalyviai joje ras naująja Photos aplikaciją.

Apple „OS X Beta Programos“ dar žinomos Appleseed pavadinimu nariai dabar gali atsisiųsti ir įsidiegti savo kompiuteriuose pirmąją viešą OS X 10.10.3 Yosemite beta versiją, kurioje yra ir naujoji Photos aplikacija. Be Photos aplikacijos šioje versijoje rasite ir daugiau naujovių, tokių kaip naujos Emoji ar šalių vėliavų piktogramos bei kai kurių jų pasirinkimo galimybės.

Jei užsiregistravote šioje programoje prieš OS X Yosemite pasirodymą rugsėjo mėnesį - dabar turėtumėte galėti išbandyti ir šią beta.

OS X Yosemite 10.10.3 public beta 1 atnaujinimas App Store

Jei savo App Store aplikacijoje „Updates“ skirsnyje nematote galimybės atnaujinti savo OS X versiją į OS X 10.10.3 (14D87p) - įdiegimo paketą galite atsisiųsti iš Apple svetainės.

Neseniai pirmą kartą kompiuterius į rankas paėmusiems priminsiu, kad beta versijų geriau nediegti savo pagrindiniuose kompiuteriuose ar pagrindiniuose jų diskuose. Net diegiant beta ne pagrindiniame diske įsitinkite, kad turite galiojančias dabartinės sistemos duomenų kopijas, tame tarpe ir įkraunamą sistemos backup’ą. To gali reikėti net jei nieko nenutiks. Neretai naujesnėse versijose atidarius tam tikrus failus ir paredagavus bei išsaugojus - grįžę į ankstesnę OS X versiją jų atidaryti negalėsite, nes tų failų formatas bus toks, apie kurį dabartinė OS  X jos aplikacijos dar nieko nežino.

Žodžiu „seniai“ žino, o „jaunus“ įspėjau. Smagaus Photos aplikacijos bandymo.

OS X Photos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 9 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Fotos yra gerai, o dar geriau, kad wifi klaidas ištaisytu, kol galutinai nenusivyliau OSX reputacija..

  • O kokios klaidos pas patį dar likusios, nes maniškes tai panašu, kad jau ištaisė.

   • Labiausiai mane erzina, kad įjungus mac'a (aš jį išjunginėju), po sistemos užsikrovimo, dar kokia minutę-pusantros neveikia wifi, nors rodo, kad viskas pajungta, ir sėdi kaip durnelis, refresh'ini tinklapį.. Gal aš ir neteisus, bet to anksčiau nebuvo.

    • „Sulankstomą“ Mac'ą naudoju rečiau, o ir neišjunginėju jo, tad gal šito ir nepastebėjau. kartais tenka pastebėti, kad iš vis negaliu prisijungti, bet tada tokiose vietose, kaip taisyklė, būnu ne vienintelis su sumišimu akyse besidairantis pilietis.

     Jei ne paslaptis, o kokiu tikslu išjunginėji Mac'ą? Jo neišjungus gali pradėti juo naudotis tik pravėręs dangtį. Nors su SSD diskais kompas pasikrauna per kokias 15 sekundžių nesugalvoju priežasties dėl, kurios turėčiau jį išjunginėti, tik tos dėl, kurių išjunginėti jo neverta, tokios kaip pradėjimo naudotis kompiuteriu greitis, mažiau išnaudojami disko resursai ir atitinkamai baterija ir t.t.

     • As tai per diena kokius 5-8 kartus isjungineju, kam ji palikti ijungtai jei nesinaudoji, bent kazkiek prisidedu prie ekologijos, kam be reikalo naudoti elektra.

      Taip yra tokia problemele su wifi, kad kartais ijungus wifi nepasijungia, as tai tokiu atveju isjungiu wifi per ikonele ir vel ijungiu

     • Mano atveju macbook'as nėra naudojamas darbui (darbe), 12-13 val.manęs nėra namie ir laikyti jį mieganti nežinau ar yra protinga, man ramiau jį išjungti, o ir namie greičiau po ranka papuola ipad'as..
      Tas wifi off-on būdas man taip pat padeda, bet aš neskaitau, kad čia būtu problemos sprendimas. Lauksiu 10.10.3 atnaujinimo, jei niekas nepasikeis, pabandysiu "švariai" persirašyti OS.

      • Sveiki,
       Pries metus Norvegijoje isigijau nauja Macbook Air. Buvo lygiai tokia pati problema - po sleep rezimo automatiskai neprisijungdavo prie tinklo, o like 3 pc prisijungdavo be jokiu problemu. Tekdavo rankiniu budu prijungineti prie tinklo. Kadangi Macbook'a pirkau susipazinimo tikslais su mintimi grazinti per 2 savaites, tai si problema priverte po pirmosios savaites grazinti. Akcijine kaina + 13% susigrazinimas nuo sumoketos sumos labai viliojo, bet nusprendziau palaukti naujos OS X ir pirkti Macbook Pro. Vis dar laukiu palankios progos atsivezti is USA ir labai tikiuosi, kad si problema bus isspresta.
       Sorry, kad issipleciau:)

    • Maždaug prieš 3-4 savaites tiek iMac, tiek rMBP pradėjo sunkiai pagauti WiFi po atsibudimo iš miego rėžimo... Nežinau, ar su tuo susijęs koks nors sistemos atnaujinimas, bet anksčiau šie kompiuteriai tuose pačiuose namų tinkluose neturėjo WiFi problemų.

     man regis, čia firminė MAC'ų liga - karts nuo karto grybauti su WiFi...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų