Apple išleido OS X 10.10.3 beta 3 ir iOS 8.3 beta 2

Apple išleido savo registruotiems programuotojams prieinamas iOS 8.3 ir OS X 10.10.3 beta versijas.

OS X 10.10.3 beta 3

Naujoje OS X Yosemite 10.10.3 beta 3 (14D87h) versijoje Apple įdiegė didesnį Emoji pasirinkimą. Naujojoje beta versijoje taip pat atnaujinti ir Photos aplikacija. Apple šioje versijoje taip pat prašo atkreipti dėmesį į Wi-Fi ir dalinimąsi ekrano vaizdu.

Tikėtina, kad OS X 10.10.3 beta versijoje taip pat ištaisytos ir kitos klaidos. Apple kartu pateikia ir žinomų šioje beta versijoje dar esančių klaidų sąrašą.

OS X Yosemite 10.10.3 beta 3 Emoji

OS X Yosemote 10.10.3 beta 2 - multikultėrinės Emoji piktogramos.

Apple taip pat jau anksčiau yra žadėjusi pristatyti multi-kultūrines Emoji piktogramas. Iki šiol nebuvo labai aišku ką būtent Apple turi omenyje kalbėdama apie įvairiapusę kultūrą, iki šiol... Šioje beta versijoje tarp šeimos piktogramų, kur ir mama ir tėtis yra moterys atsirado galimybė rinktis Emoji piktogramas pagal „odos“ spalvą.

Registruoti Apple programuotojai atsisiųsti šią OS X versiją gali per Mac App Store arba iš OS X Dev Center svetainės.

iOS 8.3 beta 2

Apple registruotiems programuotojams išplatino iOS 8.3 beta versiją. Šioje versijoje ištaisytos iOS įrenginio pajungimo prie automobilio su CarPlay sistema klaidos aptiktos praeitoje beta versijoje. Apple taip pat įspėja programuotojus, kad šioje beta versijoje kai kurios WatchKit animacijos greitis gali būti maksimalus, nepriklausomai nuo to koks jis nurodytas.

Papildomai prie platesnio Emoji pasirinkimo, CarPlay klaidų ištaisymo ir patobulino prisijungimą prie Google paslaugų, Apple įdiegė Siri kalbančią ir rusų, danų, olandų, portugalų, švedų, kiniečių, turkų ir anglų indišku dialektu.

Xcode

Kartu su šiais, programuotojams skirtais operacinių sistemų atnaujinimais, Apple išleido ir Xcode 6.3 beta 2 turinčią iOS 8.3 SDK su Swift 1.2. Šioje Xcode versijoje Apple įdiegė crash logų raportavimo sistemą.

Šią Xcode beta versiją registruoti Apple programuotojai atsisiųsti gali iš Apple programuotojams skirtos svetainės

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ta tiems rusams Siri daro... Keista Apple

Parašykite komentarą

Į viršų