Apple išleido iOS 8.1.3 atnaujinimą

Apple atnaujino savo mobiliems įrenginiams skirtą operacinę sistemą iOS 8.

iOS 8.1.3 atnaujinimas jį diegiant OTA (over-the-air) reikalauja gerokai mažiau laisvos vietos įrenginyje. Apple išgirdo vartotojų skundus, kad pastarieji norėdami įdiegti atnaujinimus turi ištrinti nemažą dalį jų iOS įrenginiuose saugomo turinio.

iOS 8.1.3 atnaujinimas:

 • Sumažina reikalingos laisvos vietos diegiant sistemos atnaujinimus reikalavimus
 • ištaiso klaidą, dėl kurios kai kurie vartotojai negalėjo įvesti savo Apple ID ir slaptažodžių Messages ir FaceTime aplikacijoje
 • ištaiso klaidą dėl kurios Spotlight galėjo nustoti rodyti aplikacijų rezultatus
 • ištaiso klaidą dėl kurios iPad galėjo neveikti „multitaskingo“ gestai
 • sistema papildyta naujomis parinktimis skirtomis standartiniams testas moksle

Atnaujinimą įdiegti savo iOS įrenginiuose galite per Wi-Fi (Settings > General > Software Update > Download and Install) arba pajungę iOS įrenginį prie kompiuterio per iTunes aplikaciją. Antruoju būdu rekomenduočiau pasinaudoti tuos, kuriems rašo, kad atnaujinimo diegimui, įrenginyje neužtenka laisvos vietos.

Kai kuriems įrenginiams skirtų atnaujinimų dydžiai:

Žinovai teigia, kad šiame atnaujinime taip pat ištaisytos Apple žinomos klaidos leidusios jailbreak'inti iOS įrenginius.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 13 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Keista, kad vis dar neištaisė Reminders based on location, nes su iOS 8.1 pasirodymu vėl nebeveikia. Bei nuo iOS 8 nebeveikia PDF failų teksto paieška Safari naršyklėje... :/ Čia kalbant apie rimtesnius bug.

 2. Jailbreak for kids.
  Tureti apple ir bijoti per ji narsyti po bankus ir t.t.. kvaila. Butent tai ir vengia visi jailbreak'eriai.

  Vienintele priezastis del ko verta daryti jailbreak, tai nebent del GPS softo ( ir tai su senais mapais ). O visa kitka juk centus kainuoja. Bet gi aisku, toki brangu irengini perkant juk milziniski pinigai 1.99 EU...

  • Pilnai sutinku, kad jailbreak'ina vaikučiai.
   Jailbreak'int neverta net dėl GPS. Nusipirkai vieną kartą ir turi N metų. Jei aplikacija kainuoja kokius 50-100 € ir tai yra problema, gal prieš perkant iPhone reikia gerai pasvarstyti ar nebūtų protingiau įsigyti kito gamintojo telefoną (liktų pinigų ir aplikacijoms, ir dar daug kam, pagaliau būtų galima prisijungti prie vagių mentalitetą turinčios bendraminčių bendruomenės)

 3. Man po sio antaujinimo, kazkaip fingerprint'as leciau veikia ir akumas regis greiciau senka. Ar man cia vienam paranoja ir fobija prasidejo? :))

 4. Man 5s ilgiau laiko baterija ir visa kitka veikia good.

Parašykite komentarą

Į viršų