Apie kavą, kibirus, laiką, Apple techniką ir naudą

Tema: Naujienos

Tikiuosi, kad skaitydami Mac Arena svetainę randate sau naudingos informacijos.

Mac Arena, startavusi kaip laisvalaikio užsiėmimas bei priemonė man išvengti poreikio po keletą ar keliolika kartų skirtingiems žmonėms tą patį aiškinti, tapo milžiniškų laiko sąnaudų reikalaujantis užsiėmimas neretai paliekantis miegui tik porą valandų per parą.

Išgerta daug kavos

Apytiksliais paskaičiavimais, rašydamas Mac Arenai išgėriau daugiau nei 2 100 didelių puodelių arba apie 540 litrų kavos, o jei prie jų pridėti kavą išgertą kuriant nemokamą lietuviškų klavišų išdėstymą skirtą Mac kompiuteriams ir tą kavą, kurią išgeriu stengdamasis Jums padėti spręsti problemas atsakydamas į Jūsų klausimus atsiųstus elektroniniu paštu, tai šis skaičius dar labiau padidėja ir gali siekti, o gal net viršyti ir 50-ties kavos kibirų ribą.

Visa tai darydamas labai tikiuosi, kad šiai veiklai mano skiriamas laikas nešvaistomas vėjais ir kiekvienas Jūsų randate čia ko nors sau naudingo.

Man būtų smagu, jei parašytumėte man porą malonių žodžių. Konstruktyvi kritika bei pasiūlymai taip pat laukiami, tik stipriai nespardykite, nes man tai gali patikti :) .

Jei svetainėje radote atsakymų į Jūsų klausimus padėjusius išspręsti problemas, informacijos naudojimąsi Mac kompiuteriais ar iOS įrenginiais padariusį dar patogesniu, naudojatės „Lietuvių (skaičių eilės) v3“ klavišų išdėstymu bei norite man padėkoti labiau apčiuopiamu būdu - dabar tai padaryti galite paspaudę ant šios nuorodos arba ant svetainės viršuje esančio meniu punkto PAVAIŠINTI KAVA. (Šis punktas atsirado keletui Jūsų man papriekaištavus, kad svetainėje nėra galimybės man padėkoti kitaip nei elektroniniu paštu).

Tiesioginė nuoroda į puslapį, kuriame galite pavaišinkite Mac Arena straipsnių autorių kava

Jei manote, kad Mac Arena svetainėje nėra nieko gero ir nepadeda net laikinai atpigusių aplikacijų sąrašai, tačiau esate patenkinti nemokamu lietuviškų klavišų išdėstymu skirtu Mac kompiuteriams „Lietuvių (skaičių eilės) v.3“ leidžiančiu rašyti teik lietuviškai, tiek ir eile kitų kalbų neperjunginėjant klaviatūros norint parašyti skaičius, simbolius ar pasinaudoti klavišų kombinacijomis - apčiuopiamai padėkoti už šį priedą Mac kompiuteriams galite ir šio klavišų išdėstymo svetainėje.

Pavaišinkite „LT (skaičių eilės) v3 - klavišų išdėstymo Mac kompiuteriams autorių kava.

Taip pat noriu padėkoti aptikusiems ir jau spėjusiems „apčiuopiamai pasinaudoti“ šiais meniu punktais tiek Mac Arena svetainėje, tiek ir pavaišinti kava už „Lietuvių (skaičių eilės) v.3“ klavišų išdėstymą.

Aš būtinai pakelsiu kavos puodelį į Jūsų ir Jūsų įrangos sveikatą.

Pats nemėgstu kai svetainės yra perkrautos reklaminiais skelbimais, todėl stengiuosi išlaikyti Mac Arena be jų ir leisti skaityti informaciją neblaškant dėmesio (nepriklausomai nuo to ar pavaišinsite mane kava, ar ne).

Ačiū Jums, kad skaitote ir rašote bei su kitais Mac Arena informacija dalinatės.

Ramūnas/Mac Arena

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 19 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Gerai,kad yra tokia svetainė Apple įrangos turėtojams.Čia kiekvienas atras sau kažko naudingo.....
  Dėkui už straipsnius ir būtinai pavaišinsiu tave,Ramūnai kava:)

 2. Puikus,issamus straipsniai. Patinka dizainas ir visada laukiu nemokamu arba atpigusiu programeliu saraso.Atsiprasau uz rasyba, rasau is lovos pries miega...

 3. Pirmos dvi pastraipos sukrete :) Galvojau jau viskas, projektui galas :) Gaila neatsiranda, kas galetu padeti straipsniu rasymu, pats ne karta esu bandes galvoj kazkas sumastyti apie ka butu galima parasyti, bet is manes zurnalistas ne koks... Keep it up! Beja as viena koki google ad ideciau, arba pasiulyciau tiesiog pirkti reklama svetaineje, viena reklama tikrai neapkraus...

 4. Puiki svetainė Ramūnai.Man ji beveik pakeitė užsienio svetaines apie Apple techniką (nes juk smagiau skaityti lietuviškai).Pirmiausia užduotis iš ryto atsikėlus tai perskaityti macarena

 5. Kažkodėl įkėlė tik puse komentaro...
  Tad pratęsus komentarą,viena kita reklama netrukdytų,galbūt čia galėtų reklamuotis mūsų lietuviškos Apple parduotuvės (facebooke dažnai pastebiu jas rašant apie macarena straipsnius).
  Aišku turbūt kaip ir daugelis skaitančių šį puslapį naudoju lietuvišką klaviatūrą,kuri tikrai puiki,ir atsisėdus ne prie savo maco būna tikras galvos skausmas

 6. Puslapis labai good. Siulau priimti straipsniu rasytoju, Ar kazkokiu pagalbininku

 7. skanios kavos :)

 8. Galiu pasakyti trumpai - rytas prasideda nuo MacArena'os, net neleidžiu kokio straipsnio iš viso nepaliesti, ar neperskaityti absoliučiai viso :) Tad, įvertinimas aukščiausias, linkėjimai geriausi, ir neabejotinai - skanios kavos!

 9. Nezinojau kur patalpinti naujiena.
  MacHeist macheist.com ispardavineja neblogas programas uz viska praso tik 14,99$, kelios programos tikrai vertos demesio: jau vien del Little Snitch verta pirkti, Cocktail arba CodeKit taip pat verti demasio.
  Paskubekit liko tik 2 dienos

 10. Kartais sunku surasti tinkamus žodžius išreikšti tai, ką norėtum pasakyti, tad apsiribosiu tuo vieninteliu trumpučiu, bet dideliu žodžiu - AČIŪ.

  AČIŪ - už retą, ne visiems lietuviams būdingą savybę - geranorišką dalinimąsi savo žiniomis, patirtimi;

  AČIŪ - už MacArenos gimimą, plėtojimą - čia visada įdomu skaityti. Geras rašymo stilius, nesausas, nenuobodus, patinka tokie dominuojantys paprasti, “ūkiški” išsireiškimai. Prajuokina nevengiamas ir tikslus sarkazmas windows aplinkai;

  AČIŪ - už naudingus straipsnius, kuriuose radau daug sau naudingos informacijos ir ja pasinaudojau, pritaikiau savo įrenginiuose arba tiesiog sužinojau apie kažką naujo. Kartais net neįtari kokias galimybes turi, o čia, šast, paskaitai, sužinai ir jomis naudojiesi;

  AČIŪ - už bendras Apple pasaulėlio apžvalgas, laukiamas naujoves, sėkmes ir nesėkmes. Žinoti yra gerai, naudinga ir tam mes turime MacAreną, kuri apšviečia. Man tai labai naudinga, nes dėl svetimos kalbos gero nežinojimo po užsienio forumus vaikščioti nėra prasmės;

  AČIŪ - už lietuvišką (skaičių eilės) klaviatūrą. Truputis priešistorės. Kai nusipirkau MBP, geranoriški iDeal darbuotojai man kompą pradiniam vartojimui truputį paruošė. Namie aš jau parsinešiau su šia veikiančia lietuviška klaviatūra, net nežinant, kad ji buvo atskirai įdiegta ir paruošta mano patogumui. Naudojausi sau patogiai nuo pat pirmųjų žingsnių mac’e, o po kurio laiko čia perskaičius sužinojau ir iš kur ji (turbūt ta pati);

  AČIŪ - už individualią pagalbą, jau ne viena problema, Ramūnai, tamstos pagalba buvo išspręsta, kas man palengvino naudojimąsi savo įrenginiais;

  AČIŪ - išankstinis AČIŪ už tai ko dar sulauksime MacArenoje.

  Gal trumpai tiek. Gardžios kavos, žiūriu nemažai nemažai jos išgerta, tad jei ir veikti ji pradėtų ir net tų 2 valandų nebesinorėtų miego :), galima rasti dar ir pasiūlymų - pvz. galėtų atsirasti rubrika “Savaitės sprendžiamų problemų apžvalga” - tiesiog trumpai 1-2 sakinukais apžvelgiant vartotojų bėdas ir jų sprendimo būdą (jei tai įmanoma trumpai), gal kas ir vėl sau rastų ką naudingo ar net apie forumiuką pagalvoti… :)
  MacArena pas mane yra pasiekiama kur tik tik įmanoma - naršyklė, FB, Twitter, RSS - kur pirmiau pamatau, per ten ir skaitau. Tik vienas nusivylimas - persikrausčius MacArenai į kitus serverius, telefone komentarų RSS neveikia (anksčiau veikė), o taip buvo gerai, man įdomu paskaityti ir kitų nuomones (gal mano naudojama aplikacija kalta, naudoju Feedly).

 11. Aš taip pat dar kartą pasakysiu didelį AČIŪ. Ramūno ir tik Ramūno dėka turiu "obuoliuką". Net neabejoju, kad dar iki šiol būčiau "įkalintas" langinėse (Windows) :)

 12. Labai Ačiu už svetainę

 13. Ačiū visiems parašiusiems ir neparašiusiems, parašysiantiems ir tik skaitantiems, pavaišinusiems mane kava ir dar pavaišinsiantiems. Ačiū, kad esate, skaitote, kritikuojate.

  Dėl rašančiųjų, visada kviečiau ir tebekviečiu galinčius ir norinčius padėti man rašant straipsnius. Nesvarbu kiek tų straipsnių. Jei norite išbandyti savo jėgas, turite ką pasakyti, pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis, rašykite man ir mes parašysime visiems.

  Nesu visažinis ir tikrai tikiu, kad Mac Arena skaitytojų tarpe yra žmonių, kurie tam tikrose srityse yra daug daugiau patyrę nei aš ir jų žinios labai padėtų daugeliui Mac Arena skaitytojų, tame tarpe ir man.

  „Kai vienas kitą moko - mokosi abu“.

 14. Labai didelis ačiū, kad galima lietuviškai skaityti Apple naujienas ir visa kita :) Tiesiog neįtikėtina, ką vienas Ramūnas sugebėjo padaryti su MacArena. Fantastiškas darbas, linkiu nesustoti ir svarbiausiai daug sveikatos :) Kai sveikatos bus, bus visko.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų