Apple verčia atnaujinti Flash Player (jį įdiegusius)

Adobe Flash yra viena iš poros didžiausią grėsmę kompiuterių saugumui keliančių aplikacijų ir Apple šį įskiepį įdiegusius OS X vartotojus verčia jį atnaujinti.

Adobe Flash įskiepis yra viena didesnių kompiuterių saugumo ir pažeidžiamo priežasčių ir aš rekomenduoju jo nenaudoti (pats be jo gyvenu jau eilę metų ir nematau vargo).

Tuos OS X vartotojus, kas be Flash gyventi negali ir yra savo Mac kompiuteriuose įdiegę Flash 15.0.0.223 ar senesnę versiją, dėl saugumo spragų šiame įskiepyje Apple pradėjo versti vartotojus jį atnaujinti užblokuodama senesnes versijas. Naujausioje Flash versijoje

ištaisyta eilė saugumo ir kompiuterių pažeidžiamo spragų, bet tikrai ne visos.

Jei naudojate senesnę Adobe Flash player versiją, Safari naršyklėje galite pamatyti užrašą.

Paspaudus ant jo atsidarys langas

 1. Paspauskite „Download Flash…“ mygtuką
 2. Safari atidarys Adobe Flash Player įdiegimo puslapį Adobe svetainėje
 3. Paspauskite „Download Now“ (jei neturite įdiegę Fash įskiepio - matysite mygtuką su „Install now“ tekstu - jo nespauskite)
 4. Kai atnaujinimas bus atsiųstas, atidarykite disko atvaizdo failą (jei jis nebus automatiškai atidarytas)
 5. Pasirodžiusiame lange vykdykite nurodytas instrukcijas.

Pastaba: jei jums reikalinga senesnė Flash versija - galite web įskiepio valdymo pagalba, tam tikroms svetainėms, šią versiją įgalinti .

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Mielai jo nenaudociau, bet kaip tada ziuret video, nes narsant su Safari net The Verge negalejau perziuret video, nekalbant jau apie yuotube.

  • Po OS X 10.10.1 Safari daug kam nerodo YouTube, bet įprastoje situacijoje kai man reikia Flash, aš atsidarau Chrome, kurioje Flash jau yra iš karto ir nereikia nieko diegti papildomai.
   Dėl YouTube nerodymo Safari 8, tai panašu, kad bėda yra YouTube gale, Google nesugeba teisingai sutvarkyti Safari 8 naršyklės „sting'ų“.

   Papildyta: panašu, kad taip ir buvo, nes problema „savaime“ dingo.

   • Kalbant aplamai, manau narsant susidurus su kazkokia vaizdo medziaga (gali buti ir media player'is) norint perziureti ar perklausyti reketu kaskart jungti Chrome yra nepatogu ir isvis kvaila, nors ir koks tas Flash'as "bugotas" ir bebutu. Mano atveju man patinka narsyt su Safari, nes visdelto tai geriausia OSX narsykle, o Chrome naudoju labiau kaip "avarini" varianta.

    • Man dažnai tos video medžiagos „nebuvimas“ yra tik privalumas. Kadangi nenoriu matyti visokių „balabaikų“ su kačiukais ir panašiai man Flasho nebuvimas ne tik geresnio kompiuterio saugumo garantas, bet apsisaugojimas nuo nereikalingų „blaškinių“. YouTube man rodo ir be Flash, o jei kartais labai prisireikia kokio nors vaizdo, kuriam reikia Flash įskiepio, kartą į mėnesį man nesunku atsidaryti tą puslapį/svetainę/video ir Chrome (kuris, beje, sukasi pastoviai pas mane kitame lange ir ten veikia kitos tarnybos).
     The Verge video man rodo Safaryje ir be Flash'o.

Parašykite komentarą

Į viršų