MacBook Air prieš mirtiną karate smūgį

Jau kuris laikas nebestebina tai, kad žmonės visokiais būdais stengdamiesi atkreipti į save dėmesį ar pasipelnyti išnaudoja Apple vardo bei produktų populiarumą ir jei nesugeba padaryti nieko gero, tai tada laužo tai ką sukūrė kiti.

Žmonės norėdami atkreipti į save dėmesį, išgarsėti ar pasipelnyti išnaudoja pačius įvairiausius būdus ir vienas paskutiniu metu populiaresnių ir nesudėtingų būdų yra pasitelkti Apple kompanijos vardo ir jos kuriamų produktų populiarumą.

Kai nesugebi nieko sukurti - gali laužyti ir daugelis būtent tuo ir užsiima: laužo, daužo, mėto, spardo, lanksto bei visaip kitaip stengiasi užkariauti kiek didesnė, kibernetinio pasaulio gyventojų dėmesio dalį ir žinoma iš to pasipelnyti. Toli gražu ne kiekvienam pasiseka net ir trumpam tapti plika akimi pastebima kibernetinio dangaus žvaigždute, bet tai neatbaido nuo noro toliau bandyti ir toliau daryti tai ką moki - laužyti.

Neseniai, vieno tokio laužymo ir daužymo eksperimento auka tapo Apple MacBook Air. Pirmojo bandymo metu patikrinamas šio kompiuterio atsparumas dūžiui numetant jį iš 1,5m aukščio. Antro bandymo metu jam tenka be parašiuto nusileisti iš 4,5 m aukščio ir galiausiai, trečiame bandymo etape vedu pasitikti mirtiną karate smūgį koja.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ka tokius sudus filmuoja, geriau rondom dovanu kam issiustu.

  2. Bet pafilmave laimingus veidus ir susilauktu daug ziurovu :) Gal net daugiau nei besidominciu kaip spardo ar meto, lauzo apple irenginius :)

Parašykite komentarą

Į viršų