Kodėl Tim Cook daugiau nei įprastai atviras kalbėdamas apie Apple Watch projekto pradžią

Paskutiniu metu Apple CEO Tim Cook daugiau nei įprasta Apple atviras kalbėdamas apie tai kiek laiko Apple kuria Apple Watch.

Tim Cook ir Steve Jobs

Pastaruoju metu, kalbinamas Apple CEO Tim Cook kaskart stengiasi pabrėžti, kad Apple Watch projektą Apple pradėjo prieš tris metus. Žiniaraštininkas John Gruber savo podkaste pastebėjo, kad toks Apple vadovo atvirumas yra kiek neįprastas, nes kompanija nėra linkusi atvirauti apie savo projektus bei jų trukmę taip stengdamasi nuo konkurentų nuslėpti savo produktų vystymo ciklo detales.

Kodėl T. Cook toks atviras? Greičiausiai todėl, kad jis subtiliai bando parodyti visuomenei, kad Apple jau pasitraukė nuo Steve Jobs. Praėjusį sekmadienį sukako trys metai, kaip mirė Steve Jobs ir savo laiške darbuotojams Steve Jobs rašė „Daugelis projektų, kuriuos dabar vystome pradėti po jo mirties…“. Kaskart pabrėždamas, kad Apple Watch pradėtas kurti prieš tris metus, Tim Cook stengiasi atkreipti dėmesį į tai, kad Apple Watch yra produktas pradėtas tada kai Jobs nebuvo, po-Jobsinės Apple eros metu.

Tiek savo laiške darbuotojams, tiek ir savo gausiuose interviu, Tim Cook leidžia suprasti, kad norint išgyventi Apple nereikia Steve Jobs. Tim Cook nesistengia sumenkinti Steve Jobs indėlio, tačiau tuo pačiu metu jis nori jog žmonės suprastų, kad Apple yra daugiau ne vienas bičas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Deja, Apple tikrai nėra ir negali būti daugiau nei tas vienas bičas. Ir istorija tą jau parodė...

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų