Kažkas per klaidą išsiuntė iPhone 6 prototipą ir dabar jis eBay

Tema: iPhone 6

eBay siūlančių iPhone 6 netrūksta, tačiau neseniai šiame internetinių aukcionų puslapyje atsirado neįprastas, niekada iki šiol nematytas iPhone 6.

Anot eBay vartotojo „kimberlyk1018“, kuris parduoda šį neįprastą baltos spalvos 64GB iPhone 6 modelį, jį jam pristatė tiesiai į namus, po to kai jis atnaujino sutartį. Šiame telefone raudoną rėmelį turinti Lightning jungtis, ant korpuso nėra FCC žymėjimo, o jame įdiegta speciali programuotojams skirta iOS operacinė sistema.

iPhone 6 prototipas parduodamas eBay. Nuotrauka: eBay
Nuotrauka: eBay

Įsigyti šį telefoną jau pareiškė 200 aukciono dalyvių ir dabar už jį siūloma 100 000 JAV$.

Kodėl atsiranda norinčių sumokėti 100 100 JAV$ už telefoną, kurį be vargo galima įsigyti parduotuvėje?

iPhone 6 prototipas parduodamas eBay. Nuotrauka: eBay
Nuotrauka: eBay

Atsakymas slypi programinėje įrangoje. iPhone 6 modeliuose parduodamuose parduotuvėse įdiegta iOS 8 operacinė sistema, o šiame įrenginyje „tikroji skirta programuotojams“ ir joje vis dar yra tokios aplikacijos kaip „Console“, „Sightglass“, „Reliability“ ir „GrapeCal“. Teoriškai, tiek už šį modelį pakloti gali norėti Apple entuziastas ar konkurentas tikėdamasis rasti užslėptų, Apple ateities planų užuominų tiek iPhone, tiek ir iOS linijoje. Vienas iš aukcione dalyvaujančių ir norinčių įsigyti šį įrenginį gali būti ir pati Apple trokštanti, kad šis įrenginys liktų jos žinioje.

Tai nėra pirmasis atvejis kai įrenginių prototipai atsiduria eBay aukcione. Prieš porą metų aukcione buvo paduodamas tariamai programuotojams ir produkto varstytojams skirtas Xbox 720/Xbox One. Jis aukcione nežinomam pirkėjui buvo parduotas už 20 000 JAV$.

Nors kiek daugiau už 100 000 JAV$ už iPhone atrodo kiek daugoka, bet jei jus sugundys tai kad pardavėjas žada nemokamą pristatymą (JAV) - galite pasiūlyti savo kainą.

iPhone 6 prototipas parduodamas eBay. Nuotrauka: eBay
Nuotrauka: eBay
iPhone 6 prototipas parduodamas eBay. Nuotrauka: eBay
Nuotrauka: eBay

Papildyta: Šio testavimui skirto iPhone 6 aukcionas nutrauktas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Pats niekada nebūčiau sužinojęs, dėkui .

  2. Pats pardavėjas nutraukė aukcioną. Gal spaudimą iš šono gavo :)

  3. O tai nebus, kad tuoj prisistatys tam tikros institucijos ir konfiskuos tą telefoną? :D nes 100%, kad pažeidė Apple testavimo nuostatus ir vidaus taisykles.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų