Kaip siųsti SMS žinutes iš Mac kompiuterio

Apple išleidus iOS 8.1 atnaujinimą Mac kompiuterių vartotojai, kurie savo kompiuteriuose jau įdiegė OS X 10.10 Yosemite turi galimybę siųsti ir gauti SMS žinutes tiesiai iš Mac’ų.

Apple išleidus iOS 8.1 atnaujinimą atsirado daugelio vartotojų laukta SMS žinučių siuntimo galimybė iš Mac kompiuterių, kuri puikiai papildo galimybę skambinti telefono numeriais tiesiai iš Mac.

Ko reikia, kad veiktų SMS žinučių siuntimo iš Mac funkcija

Nustatymai Mac kompiuteryje

Jei nenaudojote Messages aplikacijos Mac kompiuteryje, dabar gera proga pradėti ją naudoti.

 • Atidarykite Messages aplikaciją
 • Iš meniu pasirinkite Preferences ir prisijunkite su savo Apple ID
 • Įsitikinkite, kad kompiuteris prisijungęs prie Wi-Fi tinklo

Nustatymai iPhone

 • Įsitikinkite, kad iPhone prisijungęs prie to pačio Wi-Fi tinklo, kaip ir Mac kompiuteris.
 • Būkite netoli savo Mac kompiuterio, kuriame norite įgalinti SMS žinučių siuntimą.
 • iPhone atidarykite Settings > Messages.
 • Patikrinkite ar esate prisijungęs tuo pačiu Apple ID, kaip ir Mac kompiuteryje esančioje Messages aplikacijoje. Jei ne - spauskite ant savo Apple ID, atsijunkite ir prisijunkite tuo pačiu kaip ir Mac’e.
 • Spauskite ant Text Message Forwarding.
 • Prie kompiuterių, kuriuos matote sąraše ir kuriuose norite turėti galimybę siųsti ne tik Messages, bet ir SMS žinutes, jungiklį perjunkite į ON poziciją.
  iOS 8: kompiuterių iš kurių leidžiama siųsti SMS žinutes naudojant šį iPhone parinktys
 • Įveskite 6 skaičių kodą, kurį matote Mac kompiuterio Messages aplikacijoje. OS X Yosemite, 6 skaičių kodas rodomas Mac kompiuterio Messages aplikacijoje, kurį reikia įvesti iPhone su įdiegta iOS 8.1 ar naujesne versija, kad leisti Mac kompiuteriui siųsti per jį SMS žinutes.

Galite pradėti naudotis SMS siuntimo iš Mac kompiuterio paslauga.

Kaip iš Mac kompiuterio siųsti SMS žinutes

SMS žinučių siuntimas lygiai toks pats kaip ir tų, kurias siunčiate kaip iMessages

1. Būdas

 • Atidarykite Messages aplikaciją
 • Nurodykite žinutės gavėjo vardą ar telefono numerį ir jei pasirodys kontekstinis meniu pasirinkite įrašą, kurio dešinėje parašyta „Text Message“. OS X Yosemite: SMS žinučių siuntimas

2. Būdas

Šis būdas tinka jei norite esate teksto redagavimo ir norite išsiųsti žinutę nepersijungdami į Messages aplikaciją.

 • Parašykite teksto redagavimo aplikacijoje tekstą, kurį norite išsiųsti kaip Messages ar SMS žinutę ir pažymėkite jį
 • Paspauskite dešinį pelės klavišą ir iš kontekstinio meniu pasirinkite Share > Messages SMS žinutės siuntimas iš OS X Yosemite pažymint rašomą tekstą ir paspaudus dešinį pelės klavišą iš kontekstinio meniu pasirenkant Share > Messages
 • To lauke nurodykite kam ar kuriuo numeriu siųsti žinutę ir paspauskite Enter ↲ (arba pasirinkite iš adresatų kontekstinio meniu jei toks pasirodys)
 • Spauskite Send

OS X Messages aplikacijoje, taip pat kaip ir iPhone, žinutės gavėjas kuriam siunčiamas SMS - rodomas žaliame fone.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 38 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. O jei pas mane messages nustatymuose yra pasikartojantys prietaisai, tai čia todėl kad neseniai persirašau švariai ir jie nespėjo pasinaikinti? :)

 2. SMS veikia gerai, bet skambuciai ne. Atsiliepti galiu, bet jei noriu skambinti raso Call Failed. Ir telefone ir Mace prisijunges su @icloud.com emailu. Ar yra kokiu minciu?

 3. Su Mac'u viskas tvarkoje, išėjo, o gal kas žinot ar bus ir ant Windows ši galimybė? Nes naudoju pagrinde Windows kompiuterį ir norėtųsi to ant jo irgi :D

 4. bandau su 4s, kai suvedu koda cancellina...

 5. Na taip, jei bus ir ant windows bus labai good. Nes bankai ir t.t.. dar ilgai dirbs ant windows...

 6. Su 4s viskas normaliai - veikia.

 7. Pavyko ir man dar karta veliau pabandziu :) smagu! :) dabar reikia tik kazkaip kontaktus persikelt, speju viskas eina per icloud, bet as ten su juo niekada nedirbes, nelabai ir gaudausi :/

 8. Gal kazka praleidau, tarkim iphone ir ipad. Ant iphone ijungiu neva kad ipad galetu siusti zinutes. Ir man ant iphone ismeta suvesti skaicius kuriuos rodys ant ipad. Tik kotais nieko neatsiranda ant ipad. Abu irenginiai viename ID bei prijungti prie to pacio wifi. Abu 8.1. Ar turi buti dar kazkas ?

 9. Raudonas. Bet as bunu ijunges wifi tik, galbut reikia ir bluetooth ijungti dar ar kazka ?

  Nes ID tas pats, wifi tas pats. Bet ant telefono nuejas i Messages > Text Message Forwarding > As matau savo iPad su pilku toggle. Kai ijungiu iPad man ismeta: Enter the code shown on your iPad to allow iPhone text messages ti also be send and receive on iPad.

 10. Na siaip bandziau ijungti ir ji. Wifi ir melyna danti. Vistiek nieko. O kodel ant mano telefono as matau neijungta ipad'a ? Cia kur praso manes kodo.

 11. :) abu iOS 8.1. Jei konkreciau tai iphone 5s ir ipad 4. Ant abieju imessage su facetime yra. Su ipad galiu imessage rasyti. Tik negaliu i normalu numeri, kuris nera imessage. Ir ipad negauna sms. Kiek suprantu ipad turetu ir skambucius gauti ir sms. Bet kodel man telefone jo neaktyvuoja ? Koki koda turiu gauti ? Reikia gal apple live chat pakankinti :)

 12. O del ko gali neatsirasti ant manojo ipad ?

 13. Badzelinu dabar su apple live chat.

 14. Dėl kokių priežasčių neatsiūsti gali kodo, norit prisijungti prie kompiuterio? Abu įrenginiai naudoja tą patį Wi-Fi.
  Pasikeičiau ID iCloud ir negaunu kodo. pakeista ir tel. kodas. Iki to naudojausi. Bet irgi kažkodėl nesiūsdavo kodo. Kažkaip netyčia buvo atsiutę :-). ačiū

  • Sunku pasakyti kodėl - man atsiunčia jei čia kalba apie kodą, kurį atsiunčia į vieną įrenginį kai norima aktyvuoti tam tikrą paslaugą kitame.
   Patikrinkite ar tikrai visur pakeistas iCloud ID, priklausomai nuo paslaugos, ar tas iCloud ID yra @me.com, @icloud.com ar @mac.com šeimos slaptažodis ir ar visuose įrenginiuose teisingai nurodyta geolokacija ir vieta.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų