Apple paskelbė įrankį perkantiems iPhone, iPad ir iPod touch „iš rankų“

Apple paskelbė internetinį įrankį leidžianti įsigyjantiems ne naują iPhone, iPad ir iPod touch „iš rankų“ patikrinti ar tame įrenginyje yra įjungta „Activation Lock“ funkcija.

Activation Lock funkciją apsaugančią nuo nesankcionuoto naudojimosi įrenginiu, Apple pristatė kartu su iOS 7, o iOS 8 ši funkcija aktyvuojama pagal nutylėjimą - diegiant/atnaujinant iOS versiją į iOS 8 ar konfigūruojant naują įrenginį.

Šiandien Apple pristatė ir internetinį įrankį skirtą perkantiems naudotus iOS įrenginius. Šio įrankio pagalba įvedus IMEI ar serijinį numerį galima patikrinti ar tame įrenginyje yra įjungta „Activation Lock“ funkcija.

Apple internetinis Activation Lock būsenos patikros įrankis skirtą perkantiems naudotus iOS įrenginius. www.icloud.com/activationlock
"Apple internetinis Activation Lock būsenos patikros įrankį skirtą perkantiems naudotus iOS įrenginius rasite adresu www.icloud.com/activationlock

Jei įrenginys yra apsaugotas ir „Activation Lock“ funkcija jame įjungta - rasite instrukcijas, ką reikėtų daryti tokiu atveju: trumpai tariant reikės, kad buvęs įrenginio vartotojas įvestų savo Apple Apple ID ir atsietų šį įrenginį nuo savo paskyros. Taip pat ten rasite ir instrukcijas kaip teisingai atsieti įrenginį jei jis vis dar susietas tiek dar įrenginį turint šalia savęs tiek ir jo jau neturint.

Taip atrodo langas, kai tikrinamame iPhone Activation Lock funkcija įjungta. (serijinį įrenginio numerį retušavau aš)
Taip atrodo langas, kai tikrinamame iPhone Activation Lock funkcija įjungta. (serijinį įrenginio numerį retušavau aš)

Nuoroda į: Activation Lock Check Status įrankį.

Taip pat skaitykite:
Ką daryti prieš parduodant iPhone, iPad ar iPod touch arba prieš įsigyjant jį „iš rankų“
Jei nutarėte parduoti iPhone, iPad ar iPod touch su įdiegta iOS 7 ar tokį įsigyti „iš rankų“
Pamokanti iOS7 ir pigaus iPhone istorija iš Lietuvos
iPhone sukčiai pasiekė ir Lietuvą
Ką daryti jei pavogė iPhone, iPad ar iPod touch

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 25 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Ramūnai, būtų smagu jei parašytum įspėjamą straipsnį dėl gyventojų perspėjimo sistemos, nes jei ši sistema 100% veiks, tai daugelis gali išsigąsti, kai šį šeštadienį pradės garsiai "riaumoti" iPhone :)

  "Siekdami įsitikinti, kad šalies gyventojai yra teisingai įsijungę korinio transliavimo funkciją trumpiesiems perspėjimo pranešimams gauti, kiekvieną mėnesio pirmąjį šeštadienį 12 val. atliekamas trumpųjų perspėjimo pranešimų sistemos patikrinimas, t.y. pranešimai perduodami tris kartus tiesiogiai į mobiliuosius telefonus. Pranešimai kartojami kas 4 minutes."

 2. Tai tik dar viena nesamone, kuria reikia isjungti norint sutaupyti baterija :)

 3. Vargu ar suveiks toks dalykas dar

 4. Bet zinok si funkcija ziauuuuriaiiii naudinga ;)

 5. Pas mane nėra nei Amber, nei Emergency Alerts.

 6. Pas mane irgi Bite, koks pas ta žmogu nžn, bet realiai tokio dalyko išvis nerasi

 7. Pas mane Omnitel ir yra. Ryt pranešiu ar suveikė.

 8. Na va, tinklas Omnitelis. Ant 5s suveike, rusu anglu bei lietuviu kalbomis. Ant 4s omnitelis, tik jau ezys. irgi trijomis kalbomis suveike. O salia guli 5 iphonas, su bite. Tai tyla ji aplanke :)

  O reke tai gerai, po kelis kartus reikejo isjungineti. Nepastebeti sio dalyko buvo neimanoma. Liko pranesimai Notification'e. Jei idomu galiu screen shot imest. Tik kaip ? :) Atsiusiu Ramunai tau i email, jei idomu.

 9. Jau nusiunciau Ramunui :)

  Nebuvo nei wifi, nei 2g/3g ijungtas...

 10. DNABUG, o kai gauni tą pranešimą, tai jį galima išjungti? Nes ryt vėl patikrinimas ir ofise netraukia 4G, tai gali pradėt kriokt, o išjungt nenoriu, nes įdomu pamatyt, kaip veikia http://www.vilnius.lt/lit/img/13185/1344957

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų