Apple įtraukė „Computer Bild“ į juoduosius sąrašus

Išlinkęs iPhone 6 Plus

Vokiečių žurnalas „Computer Bild“ rašantis technologijų temomis apkaltino Apple, kad pastaroji įtraukė ją į juoduosius sąrašus už tai, kad ši atliko, paskutiniu metu populiarų, iPhone 6 Plus patvarumo lankstymui testą ir jį paviešino.

Atvirame laiške adresuotame Tim Cook rašoma, kad sekančią dieną, po to kai „Computer Bild“ atliko iPhone 6 Plus patvarumo testą ir paviešino jį savo YouTube kanale, redakcija sulaukė Apple Vokietijoje atstovo skambučio, kuriame buvo pasakyta, kad žurnalui daugiau nebus pateikiami produktų pavyzdžiai apžvalgau ir jos atstovai daugiau nebus kviečiami į spaudai skirtus Apple renginius.

Jei tai tiesa, pažiūrėjus video šis Apple skambutis atrodo, kaip didelė klaida ypač kai pasižiūri video, kuriame „Computer Bild“ stipruolis sulankstęs iPhone jį ištiesina ir atrodo, kad visą tą testą daro atsargiai ir nenorom.

„Computer Bild“ vyresnysis redaktorius Axel Telzerow klausia pono Cook „ar tikrai toks jūsų požiūris į medija atstovus, kurie jūsų vartotojams pateikia išsamius jūsų kuriamų produktų testų rezultatus?“. Jis taip pat sakė, kad tai neprivers „Computer Bild“ išduoti savo principus ir atsisakyti objektyvumo bei apkaltino Apple, kad ši bijo nepriklausomos „Computer Bild“ nuomonės.

Rugsėjo 29 dieną paskelbtas laiškas susilaukė spaudos atstovų dėmesio ir YouTube žurnalo versija buvo peržiūrėta daugiau nei 630 000 kartų.

Nemanau, kad žurnalo nuomonė, kad iPhone 6 Plus yra ne toks geras turėtų būti įvertinta Apple juodojo sąrašo prizu.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 9 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Apple visada buvo diktatoriška spaudos atstovų atžvilgiu,o konferencijose didelę dalį žiūrovų užima visokie padlaižiai.Pamatuota kritika visada gerai,bet tik ne apple...visada taip buvo,nieko čia nepakeisi.

 2. Tai ir gerai tas Apple daro. Computer Bild daro reklama samsung naudai. Gerai kad teismo negavo dar. O dabar verkia kad itrauke i sarasa... KID PLANET.

 3. pamiršo apple i teismą žurnalą paduot, nustebau net kaip čia be teismo ir milijoninių ieškinių..

 4. Bet uz tai, koks geras iphone stiklas- sitiek sulenkus kurpusa, net nemano trukti :)
  Jeigu rimtai -joks gi sveiko proto zmogus niekada nebandys tokio tipo prietaiso korpuso stiprumo, taip brutaliai nyksciais spausdamas ekrana!
  Jei jau lyginti skirtingu gamintoju prietaisu mechanines savybes, reikia bent jau lenkti ta pacia pryptimi- pastebejote, samsung'a lenke i stikla atremtasis nyksciais, priesingai, negu iphone. Vien jau stiklo buvimas kitoje lenkiamos konstrukcijos puseje galejo suteikti samsung prietaisui papildomo standumo.
  Gal dar puls lankstyti ipadAir ir galaxyTab? Nekalbu jau apie notebook'u korpusu testus, daugelio gamintoju, net labai garsiu jie is tiesu "guminiai" :)
  Niekam nesauna i galva pasikisti po uzpakaliu kokia plansete, prisedus ant kokio akmens, tai ko cia pusti burbula..

 5. Kada iphone 6 Lietuvoje pasirodys?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų