SMS Continuity pasirodys tik spalio mėnesį

Tema: iOS

Viena labiausiai laukiamų iOS 8 ir OS X Yosemite funkcijų yra SMS Continuity, tačiau jos teks palaukti net ir įdiegus iOS 8.

Apple svetainės puslapyje, kuriame aprašomos Continuity paslaugos, tapsiančios prieinama iOS 8 ir OS X Yosemite vartotojams detalės, Apple pakeitė informaciją. Dabar šiame puslapyje rašoma, kad SMS palaikymo nebus iki spalio mėnesio.

Ši Continuity funkcija leidžia siųsti ir gauti SMS žinutes tiek ir iš iPad bei Mac kompiuterių. Nors tai nėra didelė netektis Mac kompiuterių vartotojams, nes OS X Yosemite pasirodys tik spalį, iPad vartotojams, kurie jau rugsėjo 17 galės į savo įrenginius įdiegti iOS 8, ši žinia per daug didelio optimizmo nekelia.

Apple žinutė, kad SMS Continuity pasirpdys tik spalio mėnesį

SMS Continuituy paslauga yra iOS 8 ir OS X Yosemite beta versijų dalis, tačiau panašu, kad galutiniams vartotojams šios paslaugos dar teks kiek palaukti.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 28 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Na va, nebėra tikslo įsidiegti iOS 8, kai tik pasirodys. Geriausias momentas bus, kai pasirodys Yosemite, jau turbūt ir bus iOS 8.0.3 ir mažiau bugų ir continuity veiks. Nes peržvelgus forums.macrumors.com/showthread.php?t=1774272 jau gryžta mintys apie iOS 7 pasirodymą, kai buvo totali betvarkė... :)

  • Keli iš ten prie iOS 8 GM minimų bugų yra ir iOS 7. Pvz. aš kartas nuo karto pastebiu, kad prisijungus prie tam tikrų WiFi (nes tą dalyką dažniausiai pastebiu Coffe Inn) nerodoma WiFi pikrograma, nors prie WiFi ir prisijungta.

   Mano galva Apple pradėjo žingsniuoti per dideliais žingsniais todėl ir nebespėja/nebesugeba visko apžioti. Nauji telefonai su naujais dydžiais ir reikalavimais savo geležiai ir UI, eilė naujų paslaugų, nauji Apple Watch, OS X Yosemite su savo pakeitimais UI ir visa tai vienu metu...

 2. Galima klausima biski ne i tema, o galima GM versija isirasyti jau dabar ?

 3. Atsinaujinau, pamaniau jog dar garantinis 5s :) Tai nieko tokio jei ir uzlinktu.

 4. Ir didziausia problema 2g... Gal tik su tele2 arba kolkas. by defoult ijungtas 3g ir leidzia ijungti lte arba isjungti. Jei nesutvarkys 2g, daug kas pasikeis telefonus :)

 5. Jei abonentas butu su 15lt limitu, tada gal ir tiktu :)

 6. O koks miestas ? Su g. neranda nieko, bet gam rasyt ta g jei ir taip aisku kad gatves ieskoma :)

 7. Neranda darasius vilnius. Na siaip nieko nuostabaus kad neranda maps, nes tel net neturi lt kalbos meniu ir siri palaikimo. Asmeniskai naudoju sygic, 80lt kainavo per akcija. Aisku nemalonu pirkti viska, bet praktiskai vienintelis dalykas kuri reikejo pirkti is apple. O del ios 8 tai tik familly sharingas good job :) Visa kitka menkos smulkmenos, aisku idomios.

 8. Na apple turi tikrai daug idomybiu, na bet ne visos jos labai stebina, prisiminus jog dabar 21 amzius :)

  Apple kaip BMW, is dalies tyciojasi is vartotojo, Kaip kad su lt kalba, kaip ir su traukos efektu. :D Jog visais begiais apsukos kyla vienodai, tai suteikia greicio pojuti, su nesibaigiancia trauka.

 9. Kaip tai nusipirkai iPad Air 2 ir nekažkaip gaunasi rašyti SMS. Kaip ir atrodo Continuity neveikia, bet skambučiai gaunasi, Handoff, taip pat veikia. Gal turit patarimų?

Parašykite komentarą

Į viršų