Prisijungus prie iCloud per naršyklę Apple vartotojus informuoja elektroniniu laišku

Tema: iCloud

Apple ėmėsi papildomų saugumo priemonių iCloud vartotojams užtikrinimo būdų.

Dabar iCloud vartotojai, kurie jungiasi prie šios paslaugos naudodami naršyklę, pirmą kartą prisijungę (nepriklausomai nuo to ar jungėtės prie šios paskyros iš tos naršyklės anksčiau) gaus elektroninį laišką informuojantį apie prisijungimą. Laiškas siunčiamas tik vieną kartą jungiantis iš to kompiuterio/naršyklės.

Apple siunčiamas elektroninis laiškas informuojantis apie prisijungimą prie iCloud paskyros.

Šis elektroninis laiškas yra nedidelis, bet vienas iš kelių papildomų iCloud paskyrų saugumui sustiprinti skirtų žingsnių. Tim Cook sakė, kad Apple siųs informacinius pranešimus kaskart kai bus bandoma pakeisti iCloud paskyros slaptažodį, atstatyti iOS įrenginį iš iCloud išsaugotos atsarginės duomenų kopijos ar prisijungti iš naujo įrenginio.

Po iCloud triukšmelio, Tresorit duomenimis, 35% iCloud vartotojų patobulino savo paskyrų saugumą: 20% sustiprino slaptažodžius, 13% sukūrė skirtingus slaptažodžius visoms internetinių paslaugų paskyroms, 11% keičia slaptažodžius periodiškai, 10% pakeitė savo soc. paskyrų privatumo nustatymus, 6% įgalino dviejų pakopų patikrą ir t.t. Tiesa apie 65% nedarė nieko.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Aš ką tik pabandžiau prisijungt, jokio patvirtinamojo laiško negavau prijungė iškart.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų