Likus kelioms valandoms iki renginio pradžios - naujas Apple TV kanalas

Temos: Apple, Apple TV
Apple 2014 metų rugsėjo 9 renginio tiesioginei transliacijai skirtas Apple TV kanalas.

Likus kelioms valandoms iki „istorinio“ Apple renginio pradžios Apple TV savininkai savo įrenginiuose ras naują „Apple Events“ kanalą.

Šis, „Apple Events“ kanalas, žinoma, laikinas ir jo tikslas vienas - leisti viso pasaulio Apple TV savininkams stebėti tiesioginę Apple renginio transliaciją, kurios metu tikimasi, kad Apple pristatus iPhone 6, iWatch, paskelbs mobilių atsiskaitymų eros pradžią ir gal pristatys antros kartos iPad Air.

Neturintys antros ar trečios kartos Apple TV įrenginių, tiesioginę renginio transliaciją stebėti gali Apple svetainėje kompiuteriuose naudojant Safari 5.1.10 ar naujesnės versijos naršyklę arba iš iPhone, iPad ar iPod touch, kuriuose įdiegta iOS 6 ar naujesnė iOS versija, taip pat per Safari.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Pravalas kažkoks, neįmanoma žiurėt stream'o nei per Apple tv, nei mac ar ipad, tai lūžinėjo, paskui kažkokie kinietė burbėjo ir galiausiai nulūžo... Gėda turėtų būti dėl tokio stream'o tokiai kompanijai 2014 metais...

  2. Tikra tiesa

  3. Nesitikejo apple tokio anpludzio turbut arba kokie hakeriai pasidarbavo, laikinai apple teko per kiniecius rodyti tranliacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų