Eilei vartotojų iCloud neveikia

Tema: Naujienos

Vartotojai skundžiasi, kad eilė iCloud paslaugų neveikia.

22:10 Lietuvos laiku Apple visų iCloud tarnybų darbas atstatė. 22:10 Lietuvos laiku visų iCloud tarnybų darbas atstatytas.

Vartotojai skundžiasi ir pati Apple patvirtina, kad visa eilė iCloud paslaugų neveikia. Sutrikimai prasidėjo maždaug be penkiolikos minučių aštuntą valandą vakaro Lietuvos laiku, todėl nedaužykite savo Mac ar iPhone į sieną stengdamiesi priversti iCloud veikti - tuo pasirūpins Apple.

iCloud sutrikimai 2014-08-21
Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kažkaip paskutiniu metu dažnai sminga Apple servisai, ypač mail. Kiek naudojau gmail, hotmail, tai tokių fokusų niekad nebuvo.

    • Turi ir Google tų problemų ir ženkliai daugiau nei Apple. Pvz. žiūrint į jų istoriją tai Gmail smigimai buvo 2014 metais: rugpjūčio 18 ir 6, liepos 4 (buvo smigusi ir paieškos tarnyba - 500-toji klaida), kovo 17 ir sausio 24 dienomis. Sausio 24 smigę buvo visam pasauliui Gmail ir Google+.

      Šis iCloud smigimas labiau liečia JAV vartotojus ar besijungiančius prie JAV esančių iCloud serverių. Jungiantis iš Lietuvos iCloud man asmeniškai viskas puikiai veikia, todėl reikia manyti, kad problema ne Europiniuose iCloud serveriuose.

  2. Neveikė ir Lietuvoje (bent man). Ačiū už informaciją, dabar ramiau kai žinau, kad čia masinė problema (o tai žinok ko čia nori, kai Maile iCloudas neprisijungęs ir vis siuntinėja į System Preferences, nu nieko aš ten nemačiau pakeisti/patikslinti); bet ne taip senai atsigavo :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų