Samsung Galaxy S5, kai kuriuos Apple vartotojus, suviliojo „pakeisti religiją“

Po pirmojo Samsung Galaxy S5 pardavimų mėnesio Europoje, šis telefonas tapo trečiuoju populiariausiu telefonu senajame žemyne po iPhone 5s ir iPhone 5c.

Kantar Worldpanel statistikos duomenimis net 17% įsigijusių Samsung Galaxy S5 telefoną yra, dabar jau buvę, Apple vartotojai. 58% perkančių šį Samsung išmanųjį yra buvę Samsung telefonų savininkai.

Kantar Worldpanel ComTech strateginis apžvalgų direktorius Dominic Sunnebo sako, kad: „daugumą Galaxy S5 pirkėjų vilioja didelis šio telefono ekranas. Šią nišą, anot gandų ruošiasi užimti ir Apple su savo rugsėjį pasirodysiančiu iPhone 6“.

Kalbant apie išmaniųjų telefonų operacines sistemas - Europoje[*] pirmauja Android įrenginiai užimdami 73,3% rinkos šiame kontinente. Antroje vietoje iOS - 16,6% ir po jos seka 8,1% rinkos užimantys Windows operacinės sistemos pagrindu veikiantys telefonai. Stebint pardavimus, Android užimama rinkos dalins dramatiškai nedidėja ir tai reiškia, kad perbėgėlių iš kitų stovyklų turi abi operacinės sistemos.

Tikimasi, kad Apple šį rugsėjį anonsuos naujus iPhone 6 telefonus, kurių ekrano įstrižainės bus didesnės nei iki šiol išleistų iPhone modelių.


  1. statistiniai Europos duomenys skaičiuoti penkiose didžiausiose senojo žemyno rinkose: Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Ispanijoje.  ↩

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Iš mano aplinkos pastebėjimų, tai tie kas keitė iPhone į Samsung tai tik į Note.

  2. Nemegstu jokio samsung produkto, sharaskinu kontora :)

Parašykite komentarą

Į viršų