iPhone 5s populiariausias telefonas pasaulyje

Apple iPhone 5s yra pripažintas geriausiai parduodamu telefonu pasaulyje lenkiantis Samsung Galaxy S5 ir S4.

Counterpoint Technology surinkusi duomenis iš 35 šalių paskaičiavo, kad iPhone 5s yra geriausiai pasaulyje parduodamas telefonas. Counterpoint Technology surinko iki 2014 metų gegužės parduotų, o ne gamyklų išsiųstų telefonų duomenis. Šie (pardavimų) duomenys parodo realesnę telefonų populiarumo rinkoje situaciją ir neleidžia gamintojams piktnaudžiauti duomenimis (ką neretai daro Android telefonų gamintojai skelbdami iš gamyklų išsiųstų telefonų kiekius, nors nemaža jų dalis taip niekuomet ir nebus parduota).

Counterpoint Technology iš 35 šalių surinktais duomenimis iPhone 5s yra populiariausias telefono modelis, antroje vietoje yra Samsung Galaxy S5, o po jo seka Galaxy S4 ir Note 3. iPhone 5c ir iPhone 4s yra penktoje ir šeštoje vietose.

Manoma, jei Apple išleis naują iPhone didesniu ekranu - šis be vargo populiarumo lentelėje aplenks, dabar populiariausią pasaulyje iPhone 5s.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ale ir sensta tie modeliai telefonų, čia žiūrėk pirmas po pusmečio jau dešimtas kai išleidžia patobulintą modelį, bet iphone tikrai nesenstantis. Kas dėl 5 modelio tai labai nusiskundimų jam yra užsienio forumuose.

  2. Edai, kaip fotikas veikia 5S modelio? ypač prietemoje? ar namuose sutemus lempų apšvietime?

    • Na gana neblogai, matosi akivaizdus skirtumas tarp 5 ir 5S. Bet vistiek dar yra kur tobulėti, nes jei prizoominus, kad ir truputėli prietemoje- tragiškas vaizdelis :) Įdomu ar bus dual LED iPhone 6, nes jei tos nutekėjusios dalys- tiesa, tai Apple kažkodėl nebenaudos, to dual LED o.O

  3. O kas straipsnio iliustracijoje pavaizduota? Ar aš čia vienas nesupratau?.. :}

Parašykite komentarą

Į viršų