Apple pasamdė Nokia Lumia vaizdo kokybės vadovą Ari Partinen

Apple įdarbino buvusį vyresnįjį inžinierių anksčiau dirbusį su Nokia telefonuose naudota „PureView“ technologija.

Ši savaitė gana įtempta Apple: sklando gandai, kad už 3,2 mlrd. JAV$ Apple ruošiasi įsigyti Beats, kompaniją palieka ilgametė ryšiu su visuomene departamento vadovė, Apple įsigijo LuxVue…

Ari Partinen, kurio LinkedIn profilyje pateikta informacija įvardina jį kaip „Lumia Photography Lead at Nokia“, Nokia kompanijoje pradėjo dirbti 2007 metais - tais pačiais kai Steve Jobs pasaulį supažindino su iPhone. Po to kai Microsoft įsigijo Nokia, Ari Partinen nusprendė darbą Microsoft iškeisti į darbą Apple, kur dirbti jis pradės sekantį mėnesį.

Ari Partinen Twitter žinutė

Gandus, kad ta kompanija įsikūrusi Kupertino yra Apple, Ari patvirtino savo kitame Tweet’e.

Nokia „PureView“ technologija debiutavo su Symbian 808 PureView pagrindu veikiančiu 41 megapikselio fotoaparatu 2012 metais. „PureView“ vardas ir technologija žingsnis po žingsnio pasiekė ir Windows Phone Lumia grupę, kurios telefonuose, 2013 metais taip pat atsirado modelių su galimybe fotografuoti 41 megapikselio skiriamoje geboje (Lumia 1020).

Apie tai, kad Apple tobulina savo iPhone fotografavimo galimybes liudija ir gandai (mažesni automatinio fokusavimo komponentai leidžiantys sumažinti fotografavimo modulio dydį), ir kompanijos registruoti patentai (trigubi jutikliai ir objektyvai, optinio vaizdo stabilizavimo technologijos ir net Lytro-stiliaus ryškumo zonos keitimo po to kai vaizdas nufotografuotas technologijos). Todėl tai, kad Ari Partinen ateina dirbti nė kiek nestebina, o priešingai patvirtina jau anksčiau sklandžiusius gandus.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Ramūnai, Beats - Beats by Dre?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų