Apple atnaujino iOS (7.1.1)

Šiandien antradienis - tradicinė diena Apple atnaujinimams ir šį kartą Apple išleido savo operacinių sistemų bei aplikacijų atnaujinimus.

iOS 7.1.1 atnaujinimas, priklausomai nuo įrenginio: iPhone 5/5c - 18,8MB, iPhone 4S - 16,5MB ier t.t. yra saugumo spragų užlopymas. Nors pats atnaujinimo paketas užima nedaug vietos, tačiau norėdami įdiegti atnaujinimą, jei vietos turite nedaug - turėsite jos padaryti.

Nežinau dėl kokių priežasčių, tačiau norint įdiegti atnaujinimą iOS įrenginyje jums reikės bent 1,2GB laisvos vietos.

Atnaujinime:

  • patobulintas Touch ID pirštų atspaudų atpažinimas
  • ištaisytos klaidos dėl kurių galėjo „laginti“ klaviatūra
  • ištaisyta klaida pasireikšdavusi naudojant Bluetooth klaviatūras kai būdavo įjungta VoiceOver funkcija.

iOS įrenginio atnaujinimui pasirinkite Settings > General > Software Update

Nors Apple apie pakeitimą nerašo, tačiau įdiegus šį atnaujinimą App Store aiškiau galima pamatyti aplikacijas, kurios siūlo įsigijimus aplikacijoje (In-App Purchases. Šis užrašas dabar rodomas po mygtukais „Free“, „Open“ ar kitais esančiais dešiniau nemokamų aplikacijų, siūlančių pirkimus aplikacijose, piktogramų App Store aplikacijoje.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 14 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Pastebėjot, kas nors tokį erzinantį bugą? https://www.youtube.com/watch?v=oig_3-kmCoI
    Tuo labiau, kad neįmanoma panaikinti, to angliško pradinio teksto, bet dabar ir pagal default'ą siunčia kaip iMessage, nors iMessage išjunktas...

  2. Dėkui, padėjo. Kažkaip pats nesusimasčiau. Įjungiau imessage, paskui send as sms ir vėl išjungiau imessage. Veikia puikiai, aišku Apple galėtų ištaisyti tai, nes turint omenyje, kad jei išjungi imessage, tai ir turi automatiškai siųsti tik sms. :) dabar telieka sulaukt, kol panaikins pradinį tekstą.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų