Oskaruose eilinis Samsung fiasko

Jei žiūrėjote „Oskarus“, greičiausiai pastebėjote, sunku buvo nepastebėti, kad scenoje renginio vedančioji Ellen DeGeneres naudojo Samsung Galaxy Note. Samsung „Oskaruose“ buvo visur.

Samsung’o pastangos reklamuoti savo Galaxy Note 2014 metų Oskaruose pavirto fiasko, kai Ellen DeGeneres padariusi „selfį“ Samsung Galaxy Note, tą nuotrauką išplatino Twitter socialiniame tinkle pridėdama žymes #Oscars #Blessed #blurry. Paskutinioji žymė reiškianti „išplaukusi arba neryški“ ir pilstelėjo deguto į Samsung reklaminę uogienę.

Atrodo, kad „Oskarai“ vyko gana smagiai, nes Ellen DeGeneres nevengė siųsti nuotraukų ir iš užkulisių, tiesa jos buvo gerokai ryškesnės ir… išsiųstos iš jos asmeninio iPhone.

Ellen scenoje naudojo Samsung, o užkulisiuose atsigaudavo su savo iPhone

Samsung pernai metais reklamai išleido 14 milijardų JAV dolerių ir nenuostabu, kad šias Samsung pastangas investuotojai įvertino, kaip „ekstravagantiškai brangias“. Samsung stengiasi išdalinti savo telefonus garsenybėms ir sudaryti su jais sutartis, tačiau šios Korėjos kompanijos pastangos neatneša vaisių, nes dauguma Samsung’us padeda atgal į dėžutę ir toliau naudoja savo iPhone.

Praeitoms vasaros Olimpinėms žaidynėms Samsung pasirašė sutartį su David Beckham kaip pagrindiniu Londono 2012 metų Olimpinių žaidynių Samsung vardo ambasadoriumi, tačiau daugelyje nuotraukų iš žaidynių galima pamatyti, kaip Beckham’as naudoja savo iPhone.

Samsung pasirašė sutartį su David Beckham kaip pagrindiniu Londono 2012 metų Olimpinių žaidynių Samsung vardo ambasadoriumi, tačiau daugelyje nuotraukų iš žaidynių galima pamatyti, kaip Beckham’as naudoja savo iPhone

Tai, jau tapusi klasikine Samsung reklaminių kampanijų liga. Pietų Korėjos kompanijai niekaip nepavyksta įtikinti garsių žmonių, net jiems mokant už tai pinigus, kad reikia naudoti Samsung mobiliuosius telefonus.

Spalį T-Mobile vadovas John Legere, išplatino Twitter tinkle žinutę sakydamas, kad neįsivaizduoja ką darytų be savo Samsung Note 3, tik jis nepagalvojo, kad kai kurios aplikacijos rodo iš kokio įrenginio ta žinutė pasiųsta ir T-Mobile vadovo žinutė buvo pasiųsta iš iPhone.

Praeitą pavasarį Samsung Ispanijos teniso žvaigždei David Ferrer davė Samsung Galaxy S4 ir matyt už šią dovaną kai ką jie sutarė, nes David’as išplatino žinutę „configuring S Health on my new #GalaxyS4 to help with training @SamsungMobile“ ir vėl gi iš iPhone. Ir tokių istorijų nepaprastai daug. Visa tai rodo, kad išlepinti patogios Apple ekosistemos iOS įrenginių vartotojai net už pinigus nenori naudoti Android’ų.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 10 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Ankciau sis puslapis buvo idomesnis, bet paskutiniu metu labai fanatizmu ir bulvariniu straipsniu padaugejo. Toks ispudys kad dauguma apple fanu neturi ka veikti ir iesko prie ko prikibti.
  Dabar prie faktu: kiek zinau iPhone 5 kuri laiko Beckham’as buvo isleistas 2012 rudeni, o zaidynes tai 2012 varsara buvo kiek pamenu :) Na apple fanai ko tik nepadarys del fanatizmo :) Jau gaila ziureti i tokius apgailetinus straipnius, nors pats samsungo nemegstu, bet iki tokio lygio jau zema butu ir man nusiristi.
  Turiu ir apple ir android irenginiu, samsugo ne vieno neturiu. Nematau jokiu privalumu ios pries android.

  • Ši svetainė skirta Apple produkcijai ir talpinamos su ją susijusios naujienos.. Taipogi, pats elgiesi kaip android fanatikas... Nes jei kokia tema susijusi su Apple VS Android, tai pats pirmas pradedi kritikuoti Apple...

  • Andriau, negaliu visada visiems įtikti. Žmonės skirtingi, turi skirtingus požiūrius bei nuomones. Nežinau ar pastebėjai, bet 1234 straipsnių Mac Arenoje 1229 yra parašyti mano. Darau tai nemokamai ir savo miego, pabuvimo su šeima ar kur nors išėjimo sąskaita. Neretai straipsniai rašomi miego, tikrąja ta žodžio prasme sąskaita, nes laiko net atsigulti į lovą nelieka kai tenka pradėti sekančios dienos reikalus. Norint parašyti ką nors reikia ir skaityti. Vidutiniškai per dieną perskaitau apie 120 vienaip ar kitaip su Apple susijusių straipsnių, o peržvelgiu (permetu akimis) apie 500-700, tai taip pat užima laiko.

   Prie to, kad Mac Arena būtų įdomesnė, gali prisidėti ir tu (jau esame apie tai kalbėję), prie to prisidėti gali bet kas, tai nėra koks nors mano asmeninis blogas. Kritikuoti visada lengviau ir aš nesu prieš kritiką, racionali kritika visada yra geras spyris į užpakalį judėti pirmyn. Čia yra ir bulvarizmo ir gal abejotinos vertės straipsnių, tiesiog darau ką galiu, ką spėju. Turiu numatęs eilę straipsnių, kurių tiesiog nerandu laiko prisėsti ir parašyti. Kaip Vargas ir rašė, svetainė skirta Apple produktų mėgėjams, todėl Android fanatai čia tikrai ras mažiau jiems patinkančios informacijos ar to ką jie norėtų girdėti. Taip jau yra, negaliu rašyti apie viską, nes net apie tai kas susiję su Apple visko parašyti nespėju.

   Kaip ir minėjau, kiekvienas gali atsiųsti man savo rašinius ir aš patalpinsiu juos jų autorių vardais, o jei bus noras rašyti dažniau - sukursiu paskyrą ir galės rašyti savarankiškai. Aš visom keturiom už tai. Ir tikrai manau, kad Mac Arena tada taps įvairesnė ir įdomesnė.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų