JAV kareivis teigia, kad iPhone išgelbėjo jam gyvybę

Tema: iPhone

KSL praneša, kad iPhone išgelbėjo gyvybę JAV kariuomenės seržantui Afganistane, kai savižudžio susprogdintos bombos skeveldra įstrigo jo iPhone.

„Seržantas Shaun Frank išgyveno šalia jo, už kelių metrų, įvykusį sprogimą. Dalinai jį išgelbėjo iPhone sustabdęs Frank skirtą skeveldrą“.

Turint omenyje, kad tuo metu kai įvyko sprogimas iPhone buvo kelnių kišenėje, pasakymas „išgelbėjo gyvybę“ tikriausiai per daug sureikšmintas, tačiau be jokios abejonės iPhone apsaugojo seržantą nuo bjauraus ir skausmingo sužeidimo.

iPhone buvo sugadintas sprogimo ir Apple pažadėjo telefoną pakeisti, tačiau jie pradžioje nori gauti sugadintą aparatą, tačiau Frank’as nuspredė iPhone pasilikti atsiminimui, bet kariūno sesuo Alisha Lantz „beldžia“ Apple duris reikalaudama, kad ši jam duotų naują iPhone (keisti tie žmonės).

„Kadangi senasis iPhone jam reiškia labai daug, jis nusprendė jį pasilikti“, - aiškina Lantz.
Praėjo mėnesiai, o Frank visą tą laiką Afganistane be telefono. Jo šeima gyvenanti Jutoje (Utah) daro viską, kad jis gautų naują. „Jam reikalingas naujas iPhone. Apple, prašau duokite jam naują iPhone“, - sako Lantz. „Aš taip juo didžiuojuosi. Jis mano didvyris…“

Apple šio įvykio nekomentuoja.

Žymos

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų