Apple išleido iOS 7 beta 5

Tema: iOS

Šiandien Apple savo registruotiems programuotojams išplatino naują iOS 7 beta 5 (11D5145e) versiją.

5-tojoje iOS 7 beta versijoje yra pora patobulinimų ir kelio naujos klaidos. Šiame paskutiniame Apple registruotiems programuotojams skirtoje beta 5 versijoje Apple išgirdo beta testuotojų verkšlenimus dėl Shift ⇧ klavišo, kuris beta 3-oje versijoje pakito taip, kad nebuvo aišku ar jis nuspaustas ar ne. 5-toje versijoje ši klaida ištaisyta.

Naujojoje beta versijoje pakeitė, trečioje beta pristatytos „Motion“ parinkties skirtos paralakso efekto reguliavimui, pavadinimą į „Perspective Zoom“.

iTunes radio 5-toje beta turi „Buy Album“ mygtuką. Australijos ir JK anglų kalbos dialektuose, bei japonų ir kiniečių (Mandarinų) kalbose prabylančios Siri balsas skamba natūraliau. Antrojoje beta versijoje pristatytos iOS Calendar aplikacijos įvykių sąrašo piktograma, penktojoje versijoje tapo ryškesnė.

Be visų šių patobulinimų, panašu, kad 5-toji beta sugadino sklandų AirDrop funkcijos veikimą.

iH8sn0w praneša, kad 5-tojoje beta versijoje Apple užlopė skyles, kurios buvo naudojamos evasi0n iOS 7 jailbreak’ui (kelios jailbreak’ui naudojamos saugumo spragos buvo užtaisytos Apple dar iOS 7 beta 4 versijoje), todėl yra didelė tikimybė, kad bent jau kurį laiką iOS7.1 jailbreak'o, kuriam nereikia pajungimo prie kompiuterio po iOS įrenginio perkrovimo - nebus.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Na jau greit final release, bet spėju, jog quick reply lietuviams nesutvarkyta ir nebus sutvarkyta ateityje. Gaila, žinant, jog ten tereiktų panaikinti pradinį tekstą ir pats vartotojas pasirašytų norimą tekstą.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų