Apple išleido iOS 7.0.6 ir iOS 6.1.6 atnaujinimus

Apple tik ką paskelbė iOS 7.0.6 ir iOS 6.1.6 atnaujinimus.

iOS 7.0.6 atnaujinimas / iPhone 4S

Po to kai praeito mėnesio pabaigoje Apple išleido atnaujinimą, pašalinantį ryšio klaidas Kinijos vartotojams - šį mėnesį Apple atnaujino iOS 7 versiją į 7.0.6 (build 11B651) ir išleido iPhone 3GS ir 4-os kartos iPod touch skirtą iOS 6.1.6 (build 10b500) atnaujinimą ištaisydama jose eilę klaidų.

Apple sako, kad iOS 7.0.6 atnaujinimas ištaiso SSL prisijungimo patikros klaidą.

Atnaujinti savo iPhone, iPad ir iPod touch galite atidarę juose Settings aplikaciją ir pasirinkę General > Software Update.

Daugelis tikriausiai atkreipė dėmesį, kad atnaujinama iOS 7.0.4 versija į 7.0.6 (praleidžiant 7.0.5). iOS 7.0.5 atnaujinimas, išleistas sausio mėnesį, buvo skirtas išskirtinai Kinijos vartotojams.

Priklausomai nuo naudojamo įrenginio, atnaujinimo dydis gali skirtis. iPhone 4S atnaujinimas yra 13,6MB, o iPhone 5s - 35,5MB.

Atminkite, kad norint įdiegti iOS atnaujinimą įrenginio baterija turi būti įkrauta 50% arba įrenginys turi būti pajungtas prie įkrovėjo.

Apple informaciją apie: • iOS 7.0.6 atnaujinimą rasite adresu: support.apple.com/kb/HT6147. • iOS 6.1.6 atnaujinimą rasite adresu: support.apple.com/kb/HT6146

Plačiau apie šiuos atnaujinimus skaitykite straipsnyje Apie Apple iOS 7.0.6 ir iOS 6.1.6 atnaujinimus plačiau.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 18 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Jau tikėjausi , kad 7.1 pasirodys greitu metu, bet kaip matau, tai dar ilgai teks laukt, nes nebūtų išleidę mini update.

 2. Toks jausmas, kad turite jailbreaka.

 3. O restore bandėte, gal padėtų?

 4. http://tinypic.com/view.php?pic=ny924o&s=5#.UwnG9HkxFlI
  http://tinypic.com/view.php?pic=2dw9hes&s=5#.UwnG6nkxFlI
  iPhone 5S logų neturiu, nes prasivalė, bet lūžinėja karts nuo karto taip pat, ypač intensyviai naudojant.

 5. Gal klausimas ir kvailas, bet ar uzdarinejate langus appswitcheryje?

 6. Na va, nulūžo apsilankius Macarena svetainėje.... https://www.dropbox.com/s/z0s87oxn26hu03w/IMG_0455.PNG
  Nebuvo jokių kitų aplikacijų įjungta, tik Safari. Kuo toliau, tuo labiau norisi sudaužyt iPhoną, nes dar atidarius iš naujo Safari, buvęs puslapis būna pradingęs, reikia vėl įvedinėti nuorodą....

  • O paskui atidarius Safari ir tą psl viskas normaliai veikė? Man yra tekę matyti puslapių, kurie gerokai apkrauna naršykles dėl kodo klaidų, tik kompiuteriuose tai ne taip jaučiasi.
   Liūdnas reikalas jei taip yra...

   • Taip, poto viskas tvarkoje. Lūžinėjimai grynai "random", kartais panaršius apkrautose svetainėse viskas ok, o panaršius "lengvose" nulūžta, kaip šiandien buvo su Jūsų svetaine. Kiek turėjau iOS 6, tai gal pora kartų per metus nulūždavo. Dabar su iOS 7 ant 5S lūžinėja bent po 4 kartus į savaitę.
    Nesinervinčiau jei taip būtų mėnesį, bet dabar nuo pat iOS 7 pasirodymo lūžinėja ir jau greit pusė metų bus praėje ir tai dar neaišku ar iOS 7.1 pilnai sutvarkys šią bėdą.
    Jei ir toliau taip bus, tai teks nuo iPad air pereiti prie iPad 4, nes produktyvumas smarkiai nukenčia, kai iš naujo reikia įvedinėti svetainių nuorodas darant, kokį mini projektėlį.

 7. iPad2 7.0.4 jokių problemų.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų