Šnekama, kad Apple planuoja naują duomenų centrą Europoje

Tema: Apple

Greitai gali būti, kad Europoje gyvenantys Apple vartotojai siurbs duomenis iš Apple duomenų centro Olandijoje.

Manoma, kad Apple infrastruktūros komanda yra susitelkusi ties kompanijos infrastruktūros plėtimu į kitus regionus, praneša iPhoneClub.nl. Projektas kodiniu pavadinimu „Saturn“ gali šalyje sukurti apie 200 papildomų darbo vietų.

Eemshaven yra Groningen’o provincijoje įsikūręs Olandijos uostas, kuris pastaruoju metu tapo populiarus ir technologinėms kompanijoms siekiančioms išplėsti savo infrastruktūrą Europoje ar įkelti koją į senąjį žemyną. Šis miestas tapo namais keletui elektrinių, tame tarpe 156 megavatų vėjo jėgainei bei transatlantiniam didelių pajėgumų optiniam kabeliui valdomam Indijos kompanijos Tata.

Paieškos gigantė Google, Eemshaven’e turi 10000 kvadratinių metrų patalpas. Panašaus dydžio duomenų centro statybas šiame Olandijos mieste pradėjo ir Microsoft. 2 milijardų eurų vertės statomas Microsoft duomenų centras, manoma yra panašaus dydžio koks galėtų būti ir Apple.

Paskutiniu metu Apple apimta duomenų centrų statymo manijos. 2012 metų vasaros pabaigoje Apple baigė 1 milijardo JAV dolerių vertės duomenų centro statybas Maiden’e (Šiaurės Karolina) ir dabar ruošiasi atidaryti panašius duomenų centrus Prineville (Oregonas) ir Reno (Nevadoje).

Sakoma, kad iki šių metų pabaigos Apple turi apsispręsti dėl savo duomenų centro statybos Eemshaven’e.

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Blogas pasirinkimas. Geras būtų statyti duomenų centrą Elektrėnuose.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų