iOS 7.1 beta 3 naujovės - šoko terapija tęsiasi

Tema: iOS

Po to kai daugelis iOS vartotojų buvo šokiruoti išvaizdos pasikeitimo iOS 7 operacinėje sistemoje, kurią daugelis iPhone ar iPad vartotojų vis dar bando „suvirškinti“ ir priderinti savo skoniui, panašu, kad ir Kupertino dizainerių grupė vadovaujama Jony Ive taip pat nėra visiškai patenkinta savo kūriniu ir iOS 7 veidas vis dar keičiasi.

Prieš porą dienų Apple savo programuotojams leido išbandyti iOS 7.1 beta versiją, kurią prieš porą savaičių buvo išplatinusi savo specialių patikėtinių „Appleseed“ grupės nariams.

Kadangi Apple konfidencialumo reikalavimai keliami „Appleseed“ grupei ir programėlių kūrėjams šiek tiek skiriasi, po to kai Apple išplatina beta versijas programuotojams, padaryti pakeitimai beta versijose tampa laisviau cirkuliuojanti informacija.

Panašu, kad išvaizdos pasikeitimų metas iOS 7 dar nesibaigė ir naujojoje, Apple mobiliems įrenginiams skirtos operacinės sistemos vartotojo sąsajoje yra net aštuoni daugiau ar mažiau akivaizdūs pakeitimai.

Vienas mažiausiai pastebimų pakeitimų yra Phone, Messages ir FaceTime piktogramų žalios spalvos patamsinimas, kuris signalizuoja apie bendrą tendenciją mažinti iOS 7 ekrano elementų šviesumą. Šią tendencija galima pamatyti ir nustatymuose atsiradusioje galimybėje sumažinti baltos spalvos aktyvumą „Reduce White Point“ bei didesnį baltos ir pilkos kontrastą iOS klaviatūroje.

Didesnė dalis labiau pastebimų pakeitimų tenka Phone aplikacijai. Stačiakampiai skambinimo ar skambučio atmetimo mygtukai išnyko ir jų vietą užėmė dar du apskritimai padarydami ekraną ištisa burbulų fiesta. Taip savo išvaizdą pakeitė ir telefonui skambant matomos „Remind Me“ bei „Message“ paslaugų piktogramos leidžiančios atšaukti skambuti ir užregistruoti priminimą, kad reikia perskambinti už tam tikro laiko ar išeinant iš dabar esamos vietos bei galimybė atmesti skambutį automatiškai skambinanciajam išsiunčiant trumpą žinutę su numatytu tekstu.

iOS 7.1 beta3 aplikacijos Phone vartotojo sąsajos išvaizdos apsikeitimai

Kiti padaryti iOS pakeitimai yra labiau laukti: galimybė atjungti paralakso efektą darbalaukio paveiksliukui, nauji Music aplikacijos mygtukai. Naują išvaizdą įgavo ir įrenginio išjungimo sąsajos elementai.

iOS 7.1 beta3 telefono išjungimo ir Music aplikacijos vartotojo sąsajos elementų pasikeitimai
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 12 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Man tai labai patiko skambinimo UI pakitimai :) laukiu nesulaukiu 7.1

 2. Aha, o gal galima utopinį prašymą? Pvz., kad siri prabiltų lietuviškai? :D

 3. Dėl quick reply, gavau atsakymus...

  Omnitel: "Informuojame, kad šią situaciją Apple žino, todėl su artimiausiais programinės įrangos atnaujinimais ši funkcija bus atnaujinta.
  Dėkojame už pastabas bei supratimą."

  AVAD: "Sveiki,
  šiuo metu jau esame užregistravę šį nesklandumą, ir laukiame kol Apple kompanija sutvarkys šią funkciją. Jus informuosime kai tik gausime žinių iš Apple."

  Tikiuosi su 7.1 ištaisys :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų