Kaip nemokamai atsisiųsti iWork aplikacijas tam tinkamuose įrenginiuose

Apple neseniai pranešė apie tai, kad iWork aplikacijų iOS versijos bei iPhoto ir iMovie bus nemokamos iOS 7 įrenginiuose įsigytuose po rugsėjo 1 dienos. Vadinasi, jei tokį įrenginį įsigijote - turite teisę jas gauti nemokamai. Tačiau ką daryti jei kai pirmą kartą atidarėte App Store aplikaciją ir pasirodžius pranešimui apie tokią galimybę, per klaidą, o gal todėl, kad tuo metu nebuvote WiFi tinkle, paspaudėte „Install Later“ ir dabar neberandate, kaip šias aplikacijas atsisiųsti nemokamai.

Po rugsėjo 1 dienos įsigijus iOS 7 įrenginį ir pirmą kartą atidarius App Store aplikaciją jame, pasirodo pranešimas informuojantis apie galimybę nemokamai atsisiųsti iWork (Pages, Numebrs ir Keynote) bei iPhoto ir iMovie aplikacijas nemokamai.

Daug vartotojų nekantraudami įstato SIM korteles į savo naujai įsigytus iPhone ir pradėję juos „maigyti“ pamatę tokį pranešimą pasirenka galimybę įdiegti vėliau, o grįžę namo ar vėliau kitur pasijungę prie WiFi tinklo atidarę App Store aplikaciją šalia šių aplikacijų mato daugiau nei 8€ kainą.

Tam, kad kiekvienam man užduodančiam šiuos klausimus neatsakinėti atskirai - parašysiu kaip šią problemą išspręsti:

 • iOS 7 įrenginyje atidarykite App Store aplikaciją.
 • Aplikacijos Featured skirsnyje paskinkite ekrano vaizdą į viršų ir paspauskite ant ekrano apačioje esančios New to the App Store? nuorodos esančios Quick Links dalyje.
 • Paslinkite ekrano vaizdą kol pamatysite Apps made by Apple piktogramą.
 • Atsidariusiame sąraše pamatysite Apple sukurtas aplikacijas, tame tarpe Pages, Keynote, Numbers, iPhoto ir iMovie, kurios čia bus pažymėtos kaip Free
 • Paspaudę ant aplikacijos piktogramos galėsite paskaityti apie aplikaciją plačiau, o paspaudę ant prie aplikacijos esančio mygtuko Free galėsite tą aplikaciją įdiegti.

Kodėl pasinaudojus aukščiau nurodytu būdu prie aplikacijų vis tiek nurodyta kaina?

 • Įrenginys turi būti įsigytas po 2013 metų rugsėjo 1 dienos
 • Įrenginyje turi būti įdiegta iOS 7 operacinė sistema

Jei turite daugiau iOS įrenginių, tame tarpe įsigytų iki 2013 metų rugsėjo 1 dienos - atsisiuntę aplikacijas į vieną, iOS 7 įrenginį įsigytą po rugsėjo 1 - galėsite šias aplikacijas nemokamai įdiegti ir kituose savo Apple ID registruotuose iOS 7 įrenginiuose.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 14 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Kiek žinau, tai jei ir garantiniame pakeičia į naują, tai irgi galima atsisiųsti nemokamai, nors pirkimo ir aktyvavimo data yra anksčiau nei rugsėjo 1 :)

 2. Neduoda, nors pirktas spalio vidury.

 3. O gal kas nors nori pasidalinti savo apple id kad butu galima kitam atsisiusti?:)

 4. Vistiek atsakymo i savo prasyma neradau :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų