Apple mobilūs įrenginiai dominuoja smulkaus ir vidutinio verslo sektoriuje

Intermedia, kompanija teikianti Microsoft Exchange paslaugas smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms turi galimybę matyti duomenis kokius mobilius įrenginius jos klientai naudoja.

Intermedia duomenimis, per pirmuosius 10 šių metų mėnesių, jos 700 000 vartotojų rate, Apple įrenginiai sudarė 76% procentus visų mobilių įrenginių.

Tarp 2013 metų sausio ir spalio, Intermedia klientų tarpe 76% mobilių įrenginių buvo Apple, Samsung turėjo vos daugiau nei 12%, Motorola 6%, HTC - 2%, BlackBerry ir Windows 1%, kiti Android įrenginiai sudarė 3%.

Apple smulkiame ir vidutiniame versle 2013. Šaltinis: Intermedia
Šaltinis: Intermedia

Per pastaruosius 3 metus Apple įtakos augimas verslo sektoriuje augo stabiliai, išstumdamas Samsung į antrą vietą.

Kalbant apie Apple iPhone modelius tai nežiūrint žemesnės iPhone 5c kainos, šį modelį verslo sektoriuje renkasi gerokai mažiau vartotojų. Po iPhone 5s išleidimo tik iPhone 5s ir iPhone 5c santykis yra 7 prie 1,5 brangesnio modelio naudai. Įdomus tas faktas, kad senesni iPhone 5, iPhone 4s ir iPhone 4 modeliai, naujų aktyvavimų skaičiumi taip pat lenkia iPhone 5c.

Kalbant apie iPhone 5c ir iPhone 5s pasirinkimą, 2013 metų gruodžio mėnesio Facebook duomenimis, spalvotąjį iPhone 5c dažniau renkasi moterys. Tarp iPhone 5s vartotojų vyrų ir moterų santykis panašus.

Daugiau nei pusė Facebook vartotojų šiame socialiniame tinkle bendraujančių mobilių telefonų pagalba tai daro iš iPhone (59% JAV , 53% Jungtinė Karalystė).

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Visur Apple populiarus isskyrus Lietuvoj, todel lietuviai taip ir stebisi, kaip gali zmones tokius pinigus kisti i tiesiog "ispusta" branda...

  • Nevisiškai visur. Yra šalių, pvz Ispanija kur 90+ proc. mobilių telefonų yra Androidai.
   Reikia pripažinti, kad dauguma tautiečių nesiorientuoja į kokybę - jiems kaina yra pagrindinis kriterijus ir geriausias yra tas daiktas, kuris pigiausias, o ne geriausias iš tikro. Ir tai ne tik telefonuose, ši tendencija daugumoje gyvenimo sferų ir aš nekalbu apie tuos, kurie neperka iPhone dėl finansinių sumetimų.
   Kita to priežastis yra subsidijos Androidams ir tai kad gamintojai pardavėjams siūlo % nuo kiekvieno paduoto ragelio, ko nedaro Apple. Todėl ir kišami Androidai, nors patys pardavėjai (suprantantys kas yra kas) asmeninians tikslams naudoja iPhone. Kai kurios mob telefonus parduodančios kompanijos net draudžia pardavėjams darbo metu naudoti savo iPhone, nes turi būti Android.
   Kitas reikalas verslo sektorius. Paskutiniu metu ir Lietuvoje pastebiu, kad intensyviai pereinama prie iOS. Žinoma jei kompanijos vadovas ne gaidys, kaip vienas su kuriuo teko kalbėti: jis pats naudoja iPhone, o paklaustas kodėl pas darbuotojus Android atsakė taip, kad aš nei išsižiojau - „pas darbuotojus turi būti blogesni automobiliai ir telefonai nei pas vadovą“. Liūdna, bet vadovų, kurie nesistengia, kad pas jų darbuotojus būtų geriau, o deda pastangas, kad pas darbuotojus nebūtų geriau ar taip pat kaip pas vadovą - vis dar yra. Bet mužikų visada bus. Čia kaip revoliucionieriai raudonieji, kurie kovojo už tai, kad nebūtų turtingų, o ne už tai, kad nebūtų vargšų.
   Bet aš jau ne į temą čia ... :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų