12 dienų dovanos iš Apple

Kaip jau tapo tradicija, žiemos švenčių metu, Apple savo iOS įrenginių vartotojus apdovanoja nemokamomis aplikacijomis, muzika ir video.

Apple iOS aplikacija 12 Days Of Gifts

Apple, tradiciškai, artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems Metams išleido „12 Days Gifts“ aplikaciją skirtą iPhone, iPad ir iPod touch, kuriuose įdiegta iOS 7.

Šioje Aplikacijoje, nuo gruodžio 26 dienos iki sausio 6 dienos, kiekvieną dieną Apple paskelbs ką (dainą, aplikaciją, knygą, filmą ir t.t.) vartotojai gali atsisiųsti nemokamai. Kiekvienos dienos pasiūlymas galioja 24 valandas. Kai kurių dienų pasiūlymai gali skirtingose šalyse būti skirtingi.

Anksčiau ši Apple programa galiojo tik Europoje ir Kanadoje, o šiemet Apple šventines dovanas gaus ir JAV iOS 7 vartotojai.

Nemokamą aplikaciją atsisiųsti galite iš: iTunes App Store.

P.S. Jei kurią dieną pastebėsite, kad Apple dovanos atsisiųsti neleidžia - nepatingėkite paskambinti į Apple ir pasiguosti - Apple, paprastai, tokiais atvejais nelieka skolinga :)

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. kodel nebeduoda ios6

    • Na, į klausimą kodėl Apple ko nors neduoda, atsakymą galiu tik spėti. Mano spėjimas būtų:
      a) virš 74% iOS vartotojų jau yra įdiegę iOS 7 ir nematė prasmės kurti aplikacijos palaikančios kitas iOS versijas.
      b) Apple stengiasi, visais įmanomais būdais prisivilioti daugiau vartotojų, o iOS 7 gali būti įdiegta į visus jos palaikomus ir net į jau nebepalaikomus iOS įrenginius, todėl ji mano, kad jei nori turėti ką nors naujo ir džiaugtis Apple dovanomis, turi naudoti naujausius Apple produktus.

  2. juk ipod touch 4 yra nebepalaikomas tai kaip į jį įdiegti ios7? jei tiesingai supratau atsakymą

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų