Bitės klientams neriboti pokalbiai ir SMS į visus Lietuvos tinklus be įsipareigojimų

Tema: Naujienos
Klientais besirūpinanti telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ pirmoji Lietuvoje pristato neribotų skambučių ir SMS paslaugų mokėjimo planą „Laisvė“. Ši naujovė, anot bendrovės, pakeis mobiliojo ryšio rinką ir vartotojų elgseną. „Laisvė“ vartotojai vos už 22 litus per mėnesį galės skambinti ir rašyti SMS visiškai neribotai į visus Lietuvos tinklus be papildomų sąlygų.
„Esame įsitikinę, kad ši naujovė keis iki šiol nusistovėjusią telekomunikacijų rinką. Svarbiausia, kad galimybė bendrauti neribotai keis ir mūsų klientų įpročius. Iki šiol ribotas minučių, žinučių skaičius versdavo žmones galvoti, kiek jie kalba telefonu ir skubėti pabaigti pokalbį. Mūsų visai rinkai siūlomas naujas „Bitės“ mokėjimo planas „Laisvė“ keis ne tik telekomunikacijų verslą, bet ir visuomenę. Nuo šiol bendrauti galime negalvodami apie ribas“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Fredas Hrenchukas. Jis pastebi, kad neriboti mokėjimo planai yra pasaulinė tendencija. „Daug šalių visame pasaulyje jau turi tokius mokėjimo planus. Kai tokią paslaugą pristatėme kaimyninėje Latvijoje, vartotojų elgesys pasikeitė“, – tvirtina F. Hrenchukas. Po neriboto plano pristatymo Latvijoje operatorius keičiančių vartotojų skaičius išaugo keturis kartus. Per pirmuosius metus tokį mokėjimo planą pasirinko pusė „Bitė Latvija“ klientų. „Kai pristatėme šį planą, minutės kaina tapo nereikšminga. Vartotojai operatorių pradėjo rinktis dėl kitų savybių – rūpesčio klientais, papildomų paslaugų kiekio ir geros patirties. Į tai „Bitė“ ir telkia savo dėmesį“, – teigia „Bitės“ vadovas. F. Hrenchukas pažymi, kad naujasis mokėjimo planas yra paprastas ir tęsia bendrovės rūpesčio klientais strategiją. Mokėjimo planas „Laisvė“ kainuoja 22 litus per mėnesį ir neturi ilgalaikių įsipareigojimų. Už šią sumą bendrovės klientai galės kalbėti ir rašyti SMS nevaržomai į visus Lietuvos tinklus. „Nuo šiol pasirinkimas, kiek minučių jie nori kalbėti ir kiek SMS rašyti, priklauso nebe nuo operatoriaus, o nuo pačių klientų“, – teigia F. Hrenchukas. „Bitės“ vadovo teigimu, toks pokytis turės įtakos ne tik vartotojams, bet ir rinkai. „Šis mokėjimo planas yra telekomunikacijų ateitis. Nenustebsime, jei šią idėją ir pasiūlymą nukopijuos mūsų konkurentai, kaip kopijavo telefonų draudimą ar atsisakė ilgalaikių sutarčių, nors tai padarė ne visi. Tačiau tai mūsų nebaugina – tai įrodo, kad dėl savo klientų stengiamės labiau ir skatiname teigiamus pokyčius“, – sako „Bitė Lietuva“ vadovas F. Hrenchukas. Bitė LT, planas Laisvė Mokėjimo planą „Laisvė“ užsisakyti gali visi privatūs klientai, atvykę į „Bitės“ saloną arba paskambinę telefonu 8 634 00000. Kiti keturi paprasti bendrovės mokėjimai planai išliks tokie patys ir vartotojams bus teikiami ir toliau.

Kokį atsakymą, nuožmioje kovoje dėl kiekvieno vartotojo pateiks Bitės konkurentai? Gal kas nors ryšis ir prie neribotų pokalbių bei SMS pasiūlys ir neribotą duomenų planą?

Kokį operatorių esate pasirinkę, kodėl būtent jį, kas jo paslaugose tenkina ir kas ne? Pasidalinkite savo patirtimi ir įspūdžiais komentaruose.

Šaltinis: Bitė
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 27 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Būtų nerealus planas, tačiau yra du minusai. 1 - galėtų suteikti bent kažkiek interneto. Nors 1 GB. Dar geriau, jei jis būtų neribotas. 2 - bitės 3G tikrai apgailėtinas lyginant su Tele2.
  P.S. Tele2 irgi pasiūlė neribotą minučių ir SMS skaičių į visus Lietuvos tinklus už 21 Lt mėnesiui :D Tiesa, dar nepasidomėjau dėl diomenų.
  Man kol kas pakanka 1GB (Facetime naudoju tik per Wi-Fi), 1000 SMS (niekada nesu jo išnaudojes, nes pagrindą sudsro iMessage) ir vos 100 minučių. Bet įpročiai gali kardinaliai pasikeisti priklausomai nuo gero pasiūlymo ;)

  • Aš Bitėje ir savęs neriboju. Mano dabartinis planas 720 minučių, 3000 SMS. Paskutiniu metu nedaug kalbu tai prašneku apie 60-120 minučių, bet ir daugiau kalbėdamas paprastai tilpdavau į 12 valandų per mėnesį. SMS išsiunčiu vidutiniškai iki 100, kurių 90% sudaro parkavimo SMS, visos kitos žinutės iMessage. Duomenų turiu 1GB už 11 LT, paprastai sunaudoju ... kaip koks mėnuo, bet maždaug apie 300MB, nes beveik visada būnu WiFi zonose. Prieš porą dienų Bitė atsiuntė SMS, kad galiu gauti 3GB duomenų už 15LT, bet atsisakiau man ir šito gana.
   Ten kur aš būnu Bitė traukia gerai ir net pastebėjau, kad miesto centre kartais įlindus į kokį rūselį Bitė rodo 1 burbuliuką tuo tarpu Tele2 vartotojai lieka už ryšio zonos, bet čia matyt ne rodiklis, į kokį kitą požemį įgriuvus galėtų būti atvirkščiai.
   Nors neišnaudoju ir to ką turiu, matyt yra racijos man pasikeisti planą, nes jis gaunasi pigesnis - dabar moku 25LT. Trys litai, aišku juokinga, bet ... jei taupyti kas mėnesį po 3 litus, per kokį 80 metų galima sukaupti naujam iPhone :)
   Niekada nebuvau Tele2 klientas, bet teko labai daug neigiamų atsiliepimų girdėti apie juos, ypač iš iPhone vartotojų. Tai tas neveikia, tai šitas, tai sąskaitų nepaskaičiuoja, tai gedimai sistemoje, tai perkrautas tinkas, tai iMessage žinutes apmokestina ar dar koks velnias nutinka. Žodžiu, susidaro toks įspūdis, kad jiems (Tele2) vartotojas rūpi tik tol, kol jis tampa jų vartotoju, o paskui ... kaip dievas duos.
   Su Omnitel iš vis slogūs prisiminimai. Ten kaip pradėjo griūti viskas, taip ir liko tik prisiminimai apie jų didumą ir svarbumą, kuriais jie gyveno eilę metų. pasišokinėdami risdamiesi nuo kalno žemyn. Vartotojų aptarnavimas tragiškas, kažkokių piemenų buvo pririnkę, matyt, kad pigiau tai po susitikimo su tokiais jų „Manageriais“ belikdavo džiaugtis, kad neapvėmė.

 2. Didziausias minusas, jog nera gigabaitu siam pasiulyme ;(

 3. Puikus planas daugiau kalbantiems, tik va tas vienas minusiukas... nėra nors 1gb duomenų :). Net neabejoju,kad už kelių dienų ir Tele2 praneš apie tokį,keliais litais pigesnį planą. Deja, esu buvęs jų klientas, nesusipratimų buvę nemažai, tad po paskutinio incidento prieš kokius metus susikroviau lagaminus ir iškeliavau pas bitutes :) Patariu ir kitiem nedaryti klaidos :)
  Šiuo metu naudojuos Labas planu Visiems,kolkas mano poreikius pilnai tenkina.

  • Jau pasiūlė Tele2 už 21 lt/ mėn. Bet jei Tele2 ir toliau neinvestuos daugiau pinigų į aparatūrą, tai greit lūžinės jų tinklas, nes labai daug kas perėjo į Tele2, pokalbiai, sms nemokami, internetas pigus, dar pildyk vartotojai, tai miestuose, neatlaikys bazinės stotys nuo tokių srautų. Kaip pasakojo draugas, kai buvo akcija- nemokamas internetas Tele2 ar ten pildyk naktimis, tai internetas lūžinėjo, normaliai naudotis nebuvo galima, taipogi žinutės vėluodavo. Įdomu kaip dabar bus :D

   • Kaip maži vaikai, padarytų ką nors inovacingo... O dabar litu papigino ir tipo jau geriausi... nesąmonės. geriau tegul padaro taip, kad būtų 40 LT ir viskas neribotai ir veiktų kaip turi veikti, o dabar myžčioja dėl lito... jei klientas atėjo pas tave nes tu litu pigesnis, tai jis dėl tos pačios priežasties iš tavęs ir išeis.

    • na litu pigiau padarė, kad išlaikyt esamus klientus ir smarkiai nesumažint savo pelno, o ten dėl vieno lito nemanau, kad dabar Bitės abonentai bėgios į Tele2 ar atvirkščiai. Reikia dėkoti Bitei, kad taip pasielgė, nes dabar ir kiti operatoriai priversti į tai reaguoti ir kaip visad išlošia vartotojas :)
     Įdomu, ką Omnitel pasiūlys, nes jie visad atsilieka gerais pasiūlymais. Galėtų padaryt, kad pokalbiai, sms nemokami, suteikiama tarkim 2GB duomenų, bet išnaudojus juos, interneto greitis apribojamas, kad ir iki 0.5Mb/s (pilnai užtenka pasitikrinti paštą ar naujienas).

 4. Viskas krypsta i tai, kad operatoriu rinksimes ne pagal paslaugu kainas, o pagal ju kokybe. Saunuoliai Bite, kad pirmi pradejo tai daryti, bet siai dienai as ju nesirinkciau del dvieju priezasciu: mobilaus interneto kainu ir 3G padengimo (daugiau vazinejant po Lietuva, tai tikrai aktualu). Tele2 greitai reikes keisti savo suki, nes jei viskas tokia linkme kryps, tai ju sukis, kad pigiausi, tiesiog neteks prasmes. Su Tele2 kazkada turejau reikalu kelerius metus, tai kaip ten bebutu, saraskinai jie yra, kiek pasiklausau nuomoniu, tai nelabai kas pas juos pasikeite ir siandien. Siai dienai naudoju Omniteli (~4 metai), taip, anskciau arogancijos jiems netruko, pas juos apsilankes jausdavausi taip, lyg omnitelis tavo klientas, o ne tu Omnitelio, Dziugu, kad siai dienai ju poziuris i savo klienta keiciasi ir tikrai stengiasi juos islaikyti (kalbu is patirties) arogancija jau uzmirso, salygas turiu tokias, kad dairytis i kitus operatorius nera net prasmes, Trumpai tariant, Omnitelis keiciasi i geraja puse, o kaip bus ateityjem, pamatysim.

 5. Nežinau, stumiat ant tele2, bet tik nuogirdų prisiklausę. Naudojuos jau kokius 5 metus, dar ir 2 šeimos nariams esu paėmęs pas juos planus... JOKIŲ PROBLEMŲ absoliučiai. Visur viskas veikia... Sąskaitos tvarkingos... Per visą laikotarpį tik viena buvo apie 40% didesnė, bet niekur nesikreipiau, nors ir mačiau, kad didoka. O jie patys susirado mane, atsiprašė ir sekantį mėnesį padarė nuolaidą tai sumai.

  • Manau, kiekvieno patirtis gali būti skirtinga... Žinau žmonių, kurie Omnitel naudoja nuo pat jos įkūrimo pradžios ir negalėtų išspausti nei vieno blogo žodžio apie šią kompaniją. Pakalbėjus su jais, kaip jiems patinka Omnio savitarnos svetainė, jie net nesupranta apie ką kalbi. Jau nekalbant apie svetainės vartotojo sąsajos patogumą, joje esančių paslaugų kiekį ir galimybę duomenis matyti realiame laike.
   Matyt viskas priklauso tiek nuo situacijos, tiek ir nuo to kiek esi reiklus paslaugos tiekėjui. Aš nemanau, kad įvairiose vietose žmonės, kurie skundžiasi tais pačiais operatorių blogumais yra tendencingai nupirkti rašyti blogus atsiliepimus.
   Tiesa, reklamos Tele2 smagios :)

 6. Skambino man iš Omnitel, tai nieko gero nepasiūlė. Kadangi pas mane dabar 300 min į visus tinklus, 1GB interneto, 10000sms viso už 20 lt/mėn (5 lt/ mėn už internetą), tai rėmėsi tuo, kad Bitėj internetas 15 lt ir gaunasi 37lt/ mėn, dar sakė, kad pas juos 4 kart greitesnis ( greitesnis pagal mano keliaujamas vietas, tai tikrai, bet tikrai ne 4 kartus) ir kad visą dieną nieks neiškalba...Tiesiog pridėjo nemokamai paslaugą- galiu kalbėt nemokamai Omnitel tinkle, bet gaila kad daugelis iš pažystamų, draugų Tele2 turi :D Tai realiai, kaip supratau Omnitel aklai nesivels į tuos kainų karus ir žiūrės, kokį planą turi jų klientas,gaila...

  • Čia matyt priklausomai nuo to kiek kalbi, jei telpi į 300 minučių tada kaip ir ok. Bet jei turi save varžyti, o ir draugai kituose tinkluose... Turint Bitę vienodai pieštų kuriame tinkle kas ar apskritai telefonas ne mobilus... Bitėje, gali 1GB gauti ir pigiau, jei pašnekėsi. man pvz 1GB kainuoja 11LT, nereikėjo ir šnekėti - patys pasiūlė.
   Dėl ryšio tai taip pat matyt pagal kiekvieno individualius poreikius. Žmonos Omnitel pas mus sodyboje išvis netraukia, nebent į kokį medį įsilipus, jau nekalbant apie duomenis, o Bitė - normaliai.

   Beje, dabartiniai Bitės klientai, tie kas nutars pasikeisti planą į „Laisvė“, tegul arba tai daro telefonu arba mėnesio gale, nes gali patekti į dvigubo apmokestinimo situaciją, kai teks mokėti ir už šį mėnesį priskaičiuotą planą ir už naują.

 7. na ka, Omnitel irgi pateike savo varianta
  http://www.omnitel.lt/planas-ismaniems

  • Specialiai paryškindami planą su 300MB, kuris yra 1lt pigesnis nei Bitėje, bet neparyškindami plano su 1GB, kuris yra brangesnis nei Bitėje. Nieko jie revoliucingo nepasiūlė...
   Žmonės dėl to, kad pokalbiai tapo neriboti nepradės keisti savo įpročių ir pliurpti ar SMS siuntinėti dieną/naktį. Studentai, emigrantai ar kiti naudojantys planą už porą litų taip pat nepuls jų keisti, nes jiems pagrindinis kriterijus pinigai.

   • Na turbūt nepastebėjot, kad viršijus mobilaus interneto limitą, apribojama tik sparta, taigi nereiks pergyvent dėl papildomų MB, aišku sparta nedidelė, bet užtenka paštui pasitikrinti, minimaliai informacijai susirast ar skype. Nes Bitė ir Tele2 ima labai brangiai už viršytus MB, tai šiuo atveju didelis pliusas Omniteliui

    • Tas greičio apribojimas labai riboto naudingumo dalykas (žiūrint iki kiek apriboja). Paprastai daugiau duomenų išnaudoja ir už plano ribų iššoka tie, kas žiūri daug Video. Omnis turi 4G, vadinasi didesnis greitis. Dauguma video svetainių turinio kokybę (HD/SD ar šiaip prastą) pateikia pagal prisijungimo greitį - kuo didesnis greitis tuo geresnės kokybės video pateikia. Vadinasi su Omniu 300MB susivalgys labai greitai.

     Kita vertus visada verta galvojant apie geresnius planus, pašnekėti su operatoriaus atstovais asmeniškai ir neretai jie „iš po stalo“ ištraukia geresnes kainas. Kai kurie operatoriai turi galimybę pasiūlyti 3GB už 15 LT, 1GB už 11 lt ar nelimituotus už 18 lt... tereikia pašnekėti, pataikyti ant teisingo atstovo ir gal šiek tiek sėkmės :)

     • Na greitis 64 Kbps, 4G telefonuose bus tik kitais metais, tai šiuo metu, tai neaktualu. Na pavyzdžiui pasiimt planą už 25 LT/mėn, ten duoda 50 MB, tai čia lašas jūroje, bet jeigu žmogui mobilus internetas reikalingas tik paštą pasitikrinti, tai jam užteks to riboto greičio, aš net skype naudojausi tokiu greičiu anksčiau ir jokių problemų nebuvo :) Tai už tokia suma- idealus variantas, kam mobilus internetas tik paštui ir skype chat su užsienyje esančiais draugais ar pnš. Su Omnitel irgi galima išsiderėti, tik gal ne taip lengvai kaip su Bitė. Realiai kainos vienodos, nėra nė pas vieną operatorių idealių sąlygų, kiekvienas turi pliusų, minusų, tai čia jau reikia rinktis pagal savo nuožiūrą. Aš tai pasirinkau Omnitel, dėl iPhone, dėl geresnio mobilaus interneto, dėl neapkrauto tinklo ir geresnės savitarnos svetainės lyginant su Tele2, Bitės nebandžiau :)

     • Butent, visada reikia kalbet, o ne nuejus iskart parodyt, kad imsi, tai ka viesai siulo,

   • na taip, revoliuciju jau tiketis matyt nebeimanoma, bet kad ir kaip butu, mano nuomone, nera didelio skirtumo moket 37Lt, ar 39Lt, siuo atveju, jau reketu ziuret i pridetine verta, ka uz tuos pinigus geriau kazka pasiulo ir rinktis kievienam priimtiniausia varianta (operatoriu).

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų