Apple paskelbė P1 pavojaus signalą

Vakar masiškai pradėjus visiems „pūstis“ iOS 7 dauguma pastebėjo, kad greitai to padaryti gali ir nepavykti.

Perkrauti Apple serveriai vakar vakare, o gal net ir šiandien neturėtų stipriai stebinti. Beveik 700 milijonų iOS įrenginių bando įsiurbti į save naują iOS versiją.

Apple paskelbė aukščiausios kategorijos aliarmą, dar žinomą P1 pavadinimu, kompanijos viduje. Perkrauti serveriai pradėjo kliudyti ir kitiems servisams: tokiems kaip naujų iPhone aktyvavimas. Todėl jei bandote nusirauti plaukus negalėdami aktyvuoti naujo iPhone - pagailėkite savo kudlų - Apple žino apie problemą ir ją sprendžia.

Jei vis dar turite sunkumų įdiegiant iOS 7 savo įrenginiuose dėl labai mažo greičio ir tai darote teisiai iOS įrenginyje - rekomenduočiau iPhone, iPad ar iPod touch pajungti prie iTunes kompiuteryje. Man tai padėjo. Pradžioje pabandžius atnaujinti iPhone 5 tiesiai „ragelyje“ po kelių klaidos pranešimų, pagaliau siuntimas prasidėjo ir atsirado užrašas, kad atsisiuntimas truks 1 valandą. Po kiek laiko patikrinus kaip iPhone „sekasi“ pamačiau kad atsisiuntimo progreso juosta vos vos tepajudėjo į priekį, o atsisiuntimo laikas 3 valandos. Suraukiau antakius ir nuėjau darytis kavos. Pasidarius kavą iPhone mane nudžiugino pranašaudamas apie 5 valandas truksiantį atsisiuntimą. Daugiau antakių suraukti jau nebegalėjau todėl perkroviau iPhone nutraukdamas siuntimą ir pajungiau jį prie Mac kompiuteryje esančios iTunes aplikacijos.

iTunes pagalba atsisiuntimas truko vos kelias minutes, dar kelios minutės ir iOS 7 jau iPhone 5. Šiek tiek ją patyrinėjau ir vis dar kankinamas abejonių nusliūkinau pasiimti iPhone 4S...

Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 14 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Nejau ten apple vadovams nedaeina elemetarus dalykai, suskirstyti pagal zonas ios atnaujinima, vieniems viena diena kitiems kita.

  2. Na man atnaujino Applikacijas tiek iPhone, tiek iPad. Vakar iPhone viska atnaujinau, o šiandien ryte prieš darbą jau kai nebelūžinėjo servai, suinstaliavau į iPad'ą 3 iOS7 ir viska atnaujinau be problemų :)

  3. Aš taip pat labiau mėgstu matyti ką ir kada atnaujina nei automatu viską varyti... todėl autoupdate pasakiau ne, atrodo, dar diegdamas iOS 7.

  4. Matyt problema su Apple paslaugų serverių apkrovimu vistik dar yra, nes Siri momentais pasispyrioja.

    Siri problemos
  5. Atsinaujinau ir aš vakar savo iphone 5 tiesiai per įrenginį.Užtruko maždaug 3-4 val. Nors vienu metu rodė 17 val. :D Labai apsidžiaugiau, kad visi pirkti ,,appsai,, veikia.. :)
    Didelis ačiū Ramūnui, kad turim šitą svetainę..

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų