Apple išleido iOS 7 atnaujinimą iOS 7.0.2

Apple atnaujino iOS 7 versiją. Atnaujinimą galima atsisiųsti per iTunes arba tiesiai iOS įrenginyje: Settings > General > Software Update 7.0.2 atnaujinimas ištaiso klaidą dėl kurios buvo galima apeiti Lock Screen apsaugos kodo apsaugą ir atnaujina galimybę įvesti apsaugos kodą naudojant graikų klaviatūrą. (P.S. Klaida dėl kurios kai kurių vartotojų iOS 7 įrenginiai netapo vandeniui atsparūs - neištaisyta. ;) ) iOS 7.0.2 tinka šiems iOS įrenginiams: iPhone 5s / 5c / 5 iPhone 4 / 4S iPad 2 ir naujesniems iPad iPod touch (5-tos kartos) iPad mini Palaikomos kalbos: Deutsch, English, Français, 日本語, Español, Italiano, Nederlands, Dansk, Norsk Bokmål, Polski, Português, Português (Brasil), Pусский, Suomi, Svensk, 简体中文, 繁體中文, 한국어, Bahasa Indonesia, British English, Crna Gora, Eesti, Hrvatski, Latviešu, Lietuvių, Magyar, Melayu (Malaysia), Română, Shqip, Slovenčina, Slovenščina (Slovenija), Tiếng Việt, Türkçe, Íslenska, Čeština, Ελληνικά, Български, Македонија, Українська, עברית, العربية (مصر)‏, ไทย
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 23 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Atvirai sakant, tikėjausi kiek daugiau iš update'o :)

  2. Matai, vieni pastebi pristabdymus, bugus, kiti-ne, net naudojant tuos pačius įrenginius. Daug kas priklauso kaip, kokia tvarka ir ką naudoji. Vieniems "pasiseka" ir išprovokuoja, kokį procesą, kuris "susipjauna" su kitu procesu ir gaunasi pristabdymas ir panašiai. Kaimynas programeris, softą kuria, tai sakė, kad savižudybė su tuo software kūrimu, nes vieni susiduria su bugais, kiti ne ir sunku surasti kame problema.... :) Bent jau Apple turi "diagnostic and usage" funkciją, kuri supaprastina klaidų taisymą.

  3. "kokia nors nelabai korektiškai parašyta 3-ų šalių aplikacija" - iki šiol maniau kad Apple App store tokiu nėra, nes jiekiekvienai progai pasitaikius savo komunikacijoje visad tai papbrėžia, ypač lygindamiesi su Android GPlay .Tipo patys testuoja ir nusprendžia ar appsas atitinka jų standartus ir korektiškumą ar ne. Pasirodo yra kitaip..

    • Kaip žinia Apple aplikacijų patikros mechanizmas taip pat turi spragų. Pvz.viena Facebook aplikacijos versija, po kiek laiko, veikdama foniniame režime, užimdavo daugiau iOS įrenginio resursų nei jai derėtų ir gerokai sodindavo bateriją, kita tos pačios aplikacijos versija net išjungta galėdavo prigeneruoti tonas duomenų, nes kas 10 sekundžių kreipdavosi į savo serverius ir t.t.

  4. Kad ir kaip patinka apple, bet tenka pripazint, kad nuvyle. Lago tikrai yra. Naudoju i5, bet tarkim atsidarius sms appsa ir pavertus landscape sutrukcioja, atidarant multitaskinga sutrukcioja, is ten pasirinkus kazkokia progra ir ja didinant trukcioja ir dar pilna vietu kur patrukcioja... Keisciausia, kad trukciojimas buna veiksma darant pirma karta, jei iskart tai pakartoji, taip nebebuna. Rasau is savo tel, tai kuo daugiau teksto surenku, tuo klaviatura labiau lagina... Noriu tiket, kad apple, tai istaisys, bet labai abejoju.

  5. Nereikia taip toli žiūrėti, apie tai, kad automatiškai atsiunčia rašė ir Mac Arena („iOS 6 vartotojai skundžiasi dėl automatinio iOS 7 atsiuntimo į jų įrenginius“). Su 16GB, taip, truputį vargo vakarienė... Beje, tiems kieno iOS įrenginiuose buvo mažiau laisvos vietos nei 4,x GB - automatinis atsiuntimas nebuvo vykdomas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų