Apple atnaujino iCloud svetainę

Apple atnaujino iCloud.com svetainę jos dizainą pakeisdama į šiandien pasirodysiančios iOS 7 dvasią labiau atitinkantį. Pradžioje, prie šią išvaizdą turinčios beta svetianės versijos galėjo prisijungti tik registruoti Apple programuotojai, vėliau Apple leido prie jos jungtis visiems.
Šiandien, išaušus dienai, kai visi pageidaujantys ir su iOS 7 suderinamus įrenginius turinys galės atisiųsti naują iOS versiją, Apple nuo naujos išvaizdos iCloud svetainės nuėmė „betą“ ženkliuką. Prisijungus prie naujos išvaizdos iCloud.com pirmoje eilėje į akis krenta dinamiškas fonas. iCloud.com papildyta nemokamomis Pages, Keynote ir Numbers aplikacijomis, o anksčiau buvusių aplikacijų Calendar, Contacts, Mail, Notes, Reminders ir Find My iPhone aplikacijos turi naujas piktogramas, o jų vartotojo sąsaja pakeista ir dabar primena analogiškų iOS 7 aplikacijų išvaizdą. Nelietingų visiems iDebesų ir geros dienos.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 15 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Sakykit, ką norit, bet man labai patiko :) laukiu nesulaukiu iOS7, pagal os atnaujinimo istoriją, tai šiandien turėtų būti apie 20-21 valandą Lietuvos laiku

 2. O man tai šiek tiek gaila, kad negausim kokio "Pages" nemokamai į telefonus :( Nes kiek supratau, tik nuo rugsėjo 13d pirktiems iPhone/iPadams dalins nemokamai :)

  • Man tai nelabai gaila. Žinoma, jei duotų - neatsisakyčiau, bet iki šiol dar neprireikė man nei Pages, nei Numbers ar Keynote ant telefono, o naudotis jomis ant iPhone ar iPod touch tikrai nėra patogu. Norint išlikti sveiko proto, ką nors nuveikus su šiomis aplikacijomis, reiktų naudoti bent jau iPad. (IMHO)
   Kitą vertus ne karvę kainuoja, jei tikrai reikia - galima ir nusipirkti.

 3. Ar nusipirkes Pages ant MacOS ir gausiu iPhone/iPad versijas? Ar čia atskirai teks pirkti vistiek? Tai be abejo, kad bent jau ant iPad naudoti tik, o dėl iPhone - tai tik tam, kad galėtum bent jau atidaryti/perskaityti ir matyti savo sukurtus dokumentus per iCloud.

 4. Bet kokiu atveju, kaip sakoma, dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, tai ir gaila. Juk galėjo nepagailėti bent jau tiems kas pirko iPhone5 :) o ne būtent nuo rugsėjo 13d.. koks kvailys pirko iPhone5 prieš savaite iki naujausio iPhone pasirodymo? Visi laukia C arba S modelio :) keista politika šiuo atveju.

  • Vieną tokį „kvailį“ žinau, vakar nusipirko ir nematau tame nieko blogo. Lietuvoje jie atsiras, manau, gerokai vėliau. Jei tau reikia telefono dabar - nueini ir nusiperki.
   Kita vertus, paprastai šeimoje retai kas perka visiems naujus telefonus vienu metu, atsiras nauji ir tie šimos nariai, kuriems reikės atsinaujinti - nusipirks naujus, ir bus tas Pages šeimoje...
   Šiaip aš visai pritariu tokiai Apple kompanijos politikai, ji net turint pasaulyje moderniausią telefoną verčia nesustoti, o visada matyti, kad gali būti ir geriau ir pirkti naujus gaminius. Tokios politikos laikosi daugelis kompanijų. Pirkai programą nuo tam tikros datos prieš pasirodant naujai versijai - nauja versija tau nemokamai, pora savaičių anksčiau - kai kurie duoda nuolaidą naujai versijai, o jei pirkai prieš mėnesį ir nori naujos - mokėk pilną naujos kainą. C'est la vie. Manau, panašiai bus ir su OS X Mavericks, jei pirksi naują Apple Mac'ą, kuriame dar bus dar įdiegta senesnė OS X versija, tarkim prieš mėnesį iki oficialaus Mavericks paskelbimo - galėsi ją gauti nemokamai, priešingu atveju turėsi pirkti.

 5. Na jei reikia dabar ir dabar būtent ir jei nėra atsarginio kokio senesnio, taip, suprantama viskas,. Taip pat dar variantas, kas norės iPhone5 aliuminio, o ne plastmasinio 5C, tai tas ir ims 5 paprasta. Visa kita jau gaunasi arba nežinojimas arba "kvailys" :)
  Ar pats bandysi į iPhone4 susidėti iOS7?

  • Aš manau, kad jei man dabar reikėtų telefono - nueičiau ir nusipirkčiau, o ne vaikščiociau su kokiu „drundaletu“ ir visaip kaip pasenusiu atsarginiu dar kokius 3-4 mėnesius. Atsarginis rai kai porai dienų atiduodi taisyti arba paskandinai telefoną ir žinai, kad laiko naują nusipirkti bus tik sekančią dieną vakare.
   Bet čia mano požiūris ir kiekvienas mūsų jį gali turėti individualų.
   Tie plastmasiniai, mano galva, labiau vaikams ir paaugliams tinka, aš gal kiek per senas jau :/
   IPhone 5 greičiausiai atnaujinsiu, o kaip su 4s pasielgsiu dar nežinau.

 6. Jeigu Lietuvoj tikrai pasirodys po 3 mėn, tai aišku niekas nelauks ir nesinaudos tiek laiko kokiu Nokia 3310 :) aš irgi esu už dabartini 5 aliuminį, nei plastmasini. Bet ir tie spalvoti labai gražūs, ryškus tokie. Jei būtu pirmas iPhone, pagalvočiu ką imti 5 ar 5C. O dabar Amerikoj bandysiu gauti tiesiog 5S.

 7. Sveiki, noriu sužinoti, ar įmanoma perkelti video failus į iCloud?. Nes ruošiuosi kelionėje filmuoti savo iPhone, bet vietos telefone nelabai yra. Aišku pratrinsiu daug ką, bet manau vis vien neužteks. O gal kažkaip galima perkelti į atmintinę, per kokį adapterį ar panašiai?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų