Android aplikacija leidžianti siųsti iMessage žinutes

iOS ir Mac kompiuterių vartotojai turi galimybę siųsti iMessage žinutes į ir iš iOS įrenginių ir Mac kompiuterių. Siunčiant žinutę iš iPhone automatiškai nustatoma ar gavėjas naudoja iPhone ir gali gauti iMessage tipo žinutę ir jei taip - vietoje SMS išsiunčiama iMessage žinutė, kurios kaina ne tik žemesnė už SMS, bet žinutė yra ir užkoduota, todėl ją perskaityti gali tik gavėjas, o jei kas nors sugebės ją nugvelbti pakeliui tai gaus tik nesuprantamą simbolių kratinį.

Šiandien Google Play aplikacijų parduotuvėje pasirodė „iMessage Chat“ aplikacija. Ši aplikacija nėra falsifikatas, nes ji neapsimeta esanti oficiali Apple iMessages skirta Android įrenginiams, nors ir naudoja labai panašią į iOS įrenginiams skirtos Messages aplikacijos piktogramą, tačiau žinučių siuntimui ji naudoja Apple serverius. Siunčiant žinutę iš „iMessage Chat“ aplikacijos, ji Apple serveriams prisistato kaip Mac mini kompiuteris ir tokiu būdu žinutė yra išsiunčiama.

Panašu, kad aplikacija veikia gana neblogai, tačiau naudojant „iMessage Chat“ skirtą Android įrenginiams yra potenciali rizika susijusi su saugumu. Pirmoje eilėje, visos iMessages žinutės yra siunčiamos per serverį esantį Kinijoje, o tai reiškia, kad serverio savininkas gali išsaugoti visas išsiųstas žinutes pas save ir jos, greičiausiai, nėra užkoduotos. Kita grėsmė yra ta, kad ši aplikacija turi galimybę be Android įrenginio savininko žinios, foniniame režime, atsiųsti ir Android įrenginyje įdiegti aplikaciją (Ar ne puiki Android operacinė sistema?). Dėl šių priežasčių, rekomenduočiau susilaikyti nuo šios aplikacijos naudojimo, nepriklausomai nuo to, kaip Android savininkams norėtųsi turėti galimybę siųsti ir gauti iMessage žinutes.

Nepraėjus nė parai, Google šią aplikaciją iš Google Play Android aplikacijų parduotuvės pašalino.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 39 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Išties puiki ta Android sistema :-)

 2. Klausimas ne į temą. Dėl kokių priežasčių gali nenusistatyti tel. numeris kaip Facetime ar iMessage adresas?

  • Sunku pasakyti. O ką darai? Turėtum tą reikalą aktyvoti iPhone, o kituose įrenginiuose su iOS 6 ir OS X ML pajungtais tuo pačiu Apple ID turėtų tai atomatiškai pasigauti...
   Kokią klaidą meta? „Waiting for activation…“ ar „An error occurred during activation. Try again.“

   Ar nustatytas Apple ID iMessages ir FaceTime?

   • iMessages: Atidaryk Settings ir pažiūrėk ar įjungtas Messages > iMessage bei patikrink ar įvestas teisingas „Apple ID“ el pašto adresas bei rodomas telefono numeris (čia Send & Receive dalyje). Jei neteisingas paspausk ant „Apple ID“ ir įvesk teisingą.
   • FaceTime: Settings > FaceTime ir patikrinka ar teisingas „Apple ID“
   • Settings > Messages > OFF, palauk keletą sekundžių ir tada ON
    tas pats ir Settings > FaceTime > OFF palauk keletą sekundžių ir tada ON
   • Jei vis dar neveikia, pabandyk Settings > General > Reset ir pasapausk ant Reset Network Settings
   • Perkrauk ragelį

   Padėjo?

 3. Jau vis daugiau mano pazystamu naudoja Whatsapp, tai geresnis pakaitalas nes palaiko beveik visas smartfonu os. Zinoma yra ir kitu programeliu.

 4. Hm, čia gal priklauso nuo kokių nors aplinkybių, nes mano pažįstamų tarpe whatsappistų skaičius nepakito, ir kažkaip whatsapp tipo mokama tampa po kažkiek laiko ar kažkas ten tokio...

 5. Kažkur dingo: iMessage Chat? Nes kažkaip nepavyksta rasti.. vakar dar sudėjau į viena Android'ą. Šiandien kitam jau nebenrandu..

 6. Na tai aš manau, kad kažkam nepatiko kažkas - arba Apple, arba Googlei :)

 7. http://lt.wikipedia.org/wiki/Mozė
  Tai kad ten net neuzsimena kad 40 metu keliavo......

  Whatsapp kurejai tai randasi USA, iPhone kurejai USA, tai tada zmogus pats sau priestarauja :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų