OS X Finder „Keep Both“ ir „Skip“ funkcijos kopijuojant failus

Kai OS X Finder aplikacijoje kopijuojame du ar daugiau failų į aplanką, kuriame failai su tokiais pačiais pavadinimais jau yra - Finder pasiūlo išsaugoti abi failų versijas (Keep Both), sustabdyti kopijavimą (Stop) ar perrašyti tuos failus (Replace).

Tačiau dažnai būna situacijų, kai nenorime abiejų failo versijų išsaugoti, taip pat nenorime rankioti po vieną tikrindami kokie failai tame aplanke jau yra, o kokių ne bei nenorime ten jau esančių failų perrašyti. Kitaip tariant norime aplanke esančių failų sąrašą papildyti naujais failais.

OSX Finder Keep Both, Skip, Replace, Stop - pasirinkimas kopijuojant failus

Išeitis yra ir labai paprasta, kai pasižymime failus kuriuos norite kopijuoti ir pertempiate juos į aplanką, kuriame, pasirodo, jau yra failų turinčių tokius pačius pavadinimus kaip ir į jį kopijuojami failai - norint aplanką tik papildyti naujais failais - pasirodžius langui su galimybe pasirinkti „Keep Both“, „Stop“ ir „Replace“ - paspauskite Alt klavišą ir pamatysite kaip „Keep Both“ pasikeis į „Skip“. Jei veiksmą, kurį pasirinksite norite pritaikyti visiems kopijuojamiems failams - varnele pažymėkite „Apply to All“ ir spauskite reikiamą mygtuką lange.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Vienas komentaras

  1. Super, OS X nenustoja stebinti!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų