Microsoft reklama „Lenovo Yoga vs. iPad“

Temos: Apple, Microsoft

Atrodo, kad Microsoft niekaip negali susitaikyti su savo pralaimėjimu planšetinių kompiuterių rinkoje ir naujojoje savo reklamoje „Lenovo Yoga vs. iPad:Colledge“ lygina iPad ir iPad mini su Lenovo IdeaiPad Yaga - sulankstomu ultrabook'u turinčiu lietimui jautrų ekraną.

Microsoft reklamoje rodomi silpnapročių koledžo studentai, kurie nesugeba perbraukti pirštu per iPad ekraną, kad perversti puslapį ar užsirašyti pastabų - tai, kas iPad padaryti paprasta ir pilna pavyzdžių, kur net katės puikiai naudojasi iPad smagiai leisdamos laiką. Tuo tarpu vienintelė klasėje turinti ne tik ultrabook'ą bet ir smegenų ir, greičiausiai, į tą specializuotą koledžą įstojusi arba norėdama paerzinti tėvus, arba padavusi pareiškimą internetu iš Lietuvos (su lietuviškomis anglų kalbos žiniomis nelabai supratusi kur stoja) - tai gali padaryti labai nesunkiai. Spėju, tokia ar panaši buvo Microsoft reklamuojančios Lenovo ultrabook'ą mintis nesugebėjusios įsigilinti, kad iPad skaitant vadovėlį labai paprasta pažymėti teksta ar užsirašyti pastabas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų