Apple pakeis iCloud išvaizdą

Temos: Apple, Debesys

Likus mažiau nei mėnesiui iki Apple renginio, kurio metu tikimasi išvysti naują iPhone ar net kelis jų modelius, sužinoti kada galėsime pradėti siurbtis iOS 7 į savo įrenginius bei tikėtina sužinoti apie iWork atnaujinimus ir dar šį bei tą - Apple pakeitė savo, dabar dar beta stadijoje esančios iCloud paslaugos išvaizdą.

Nauja iCloud išvaizda labiau dera prie būsimos iOS 7 dizaino, pakeistos piktogramos bei pasikeitė pačių aplikacijų išvaizda.

(beta.icloud.com) iCloud beta nauja išvaizda iCloud beta piktogramos
Žymos
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 7 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Man atnaujintas dizainas labai patinka. Užsienio forumuose dauguma labai nepatenkinti.

  Kokia autoriaus nuomonė?

 2. Kad žiūrėjau outlook.com, nelabai kažko yra panašaus :) O šiaip manau dabartinis smagesnis ir šiek tiek lengviau susigaudyti su ikonėlėm.

 3. Man tai nelabai patinka kontaktu ikonos dizainas. Visos kitos norma

  • Kontaktų piktograma man primena senovinius Lotus Notes. Iš tiesų tai svarbu, kad aplikacijų funkcionalumas pagerėtų nes, panašu, iCloud taip ir nebuvo išėjusi iš beta stadijos. Piktogramos tai tik vieta paspausti, kad atsidarytų aplikacija, nors nėra labai malonu kai iPhone ekranas atrodo kaip koks žaislinis su azijietiškų spalvų mirgėjimu. Šiaip nai nenorėčiau, kad iOS 7 ir būsimas iCloud dizainas persikeltų į OS X.

   • Iki iCloud'o betos maniau tiesiog atkirs OS X ir iOS dizainus, bet pamatęs šitą iCloud betą nuomonę pakeičiau.

    Jei keis nusistovėjusį OS "X" (į kokį 11 ar XI) pavadinimą, esu įsitikinęs, jog įpūs ir naują dizainą. Kaip pats Ive sakė pristatomajame iOS 7 filmuke: "/.../ we see iOS 7 as defining and important new direction and in MANY WAYS A BEGINING".

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų