Treti metai iš eilės iPad sumuša Samsung jos teritorijoje

Apple iPad, treti metai iš eilės laimi aukščiausią vartotojų pasitenkinimą, Pietų Korėjos žinių ekonomikos ministerijos organizuotoje nacionalinėje apklausoje, sumušdamas Samsung ir LG jų namuose.

Pietų Korėjoje tokio tipo apklausoje planšetiniai kompiuteriai pradėti vertinti nuo 2010 metų ir kiekvienais metais Apple užima aukščiausią poziciją. Šiais metais, Apple rodikliai pakilo 1.4 punkto arba beveik 2 procentais.

Pietų Korėjos kompanijų planšetiniai kompiuteriai atsilieka, tačiau pastebimas stabilus jų reitingų augimas.

Prie apklausos rezultatų rašoma, kad Apple iPad mini, ir taip didelę iPad paklausą dar labiau padidino taip sustiprindama, aukščiausios kokybės produkto su gausiu aplikacijų pasirinkimu, populiarumą.

Vakar Pietų Korėjos kokybės apžvalga, remdamasi atskiros apklausos rezultatais, Apple iPhone taip pat suteikė aukščiausią įvertinimą.

Samsung svarbiau sukurti „Naują“, bet ne kokybiškesnį prietaisą

Paskutiniu metu Samsung savo reklaminėse kampanijose akcentavo „dar viena didelė naujiena“ taip laimėdama didesnį media dėmesį ir kurdama opiniją, kad Apple daugiau nebėra inovatyvi kompanija.

Tačiau po nevykusio Samsung Galaxy S4 telefono pristatymo, media atrodo pavargo nuo akis rėžiančių, dažnai minimų, bet retai veikiančių funkcijų ir net Android entuziastai pradėjo linkti link, geriau surinkto ir milžiniško Samsung reklamos biudžeto šešėlyje tūnančio - HTC One.

Rekordinio dydžio Samsung skiriamos lėšos reklamai nepadeda ir Samsung S4 pardavimai dramatiškai krenta ir vos keli mėnesiai nuo telefono pristatymo – jo parduodama 30% mažiau nei tikėtasi.

Reuters taip pat rašo, kad Samsung „namų teritorijose - Europoje ir Pietų Korėjoje“ S4 populiarumas stipriai krenta nes vartotojai pasigenda OHO!!! faktoriaus, kurį Samsung žadėjo, reklamavo, tačiau realybėje pasirodo, kad tos OHO funkcijos yra jau seniai įprastos arba paprasčiausiai neveikia.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 3 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. ...arba paprasčiausiai nereikalingos tos OHO funkcijos....
  turiu Androidą, tiesioginį S4 konkurentą, kuriame tų f-jų, lyginant su S4 - skurdu. Na bet man užtenka, ir taip visko nepanaudoju...
  vieninteliai 2 super samsungo dalykai yra kad neužsirakina ekranas, kol į jį žiūri (nežinau, kaip gerai tai veikia) ir skambučio garso nutildymas, jei apverti ant stalo gulintį telefoną.

  • Kiek pamenu HTC taip pat buvo ta funkcija, kad apvertus nutyla skambučio garsas, tad čia kaip ir ne Samsung „fintas“.
   Aš į telefoną taip ilgai nežiūriu neliesdamas jo, kad mane trikdytų jo užsirakinimas, o žiūrint video iPhone neužsirakina, manau ir kitų gamintojų telefonai panašiai elgiasi...nebent žiūri į kokį www psl ilgai, tada, greičiausiai, užsirakins.
   Man atrodo, kad dabartiniai telefonai tiek „prifarširuoti“ visokių funkcijų, kad jų tikrai užtenka normaliam naudojimui, o visa kita tai tik daugiau ar mažiau naudotini ar naudingi žaisliukai.

   • Dėl apvertimo ir nutildymo, tai rodos yra androidinė programėlė Google Play, nebūtina pirkt konkretų modelį.

    Paprastai, žiūrint paštą, skaitant ar pan. gęsta pagal nustatymus. O ta funkcija kažkokiu intervalu tiesiog „pasižiūri“ per priekinę kamerą, ar yra atsuktas veidas. Veikia.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų