Samsung naudojasi šnipinėjimui skirtomis Android programomis

Tema: Samsung
Reklamuodama savo Galaxy telefonus, Samsung pranešė, kad šių telefonų vartotojams padovanos Bruklino raperio Jay Z naują albumą dar iki jo pristatymo, bet savo pažadą tesėjo pasinaudodama Android šnipinėjimo programa skirta sekti vartotojų geolokaciją, rinkti renkamus telefono numerius, įrenginio ID ir naudojamas aplikacijas.
JAY Z Magna Carta

Samsung’o nemokama mobili aplikacija „JAY Z Magna Carta“, New York Times muzikos kritiko Jon Pareles pavadinta „bjauria aplikacija“ veikia tik su Galaxy S4, Galaxy S3 ir Galaxy Note II.

Samsung išleido 5 mln. JAV$ už teisę išplatinti „Magna Carta Holy Grail“ albumą anksčiau laiko, kuris, ironiška, bet yra apie „niekšingą telefonų pagalba vykdomą sekimą“.

Pasinaudodama Google „Trojos arklio“ saugumo modeliu, Samsung aplikacija prieš leisdama ją įdiegti - užprašo leidimo prieiti prie „krūvos“ vartotojo asmeninės informacijos, nors teoriškai ką ji daro (vartotojo akimis) yra - groja albumą.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų