Samsung ir HTC pajamos mažesnės nei tikėtasi

Tema: Statistika

Dviejų didžiausių, Apple konkurentų, mobiliųjų telefonų rinkoje, Samsung ir HTC antrojo metų ketvirčio pajamos mažesnės nei tikėtasi.

Samsung ir HTC paskelbė savo preliminarius 2-ojo metų ketvirčio finansinius rezultatus. Pirmą vietą JAV užimanti mobiliųjų telefonų gamintoja - Apple savo 3-io fiskalinių metų ketvirčio rezultatus paskelbs liepos 23 dieną.

Samsung, užimanti JAV antrąją vietą mobiliųjų telefonų rinkoje, paskelbė, kad tikėtinas jos 2-o metų ketvirčio pelnas yra apie 8.33 mlrd. JAV$. Tai yra kur kas mažiau nei buvo tikėtasi dėl lėto mobiliųjų telefonų pardavimų augimo, nežiūrint to, kad tai yra 2 mlrd. JAV$ daugiau nei pirmąjį šių metų ketvirtį.

Taivanio HTC, užimančios trečią vietą JAV tarp mobiliųjų telefonų gamintojų ir turinčios 9% JAV mobiliųjų telefonų rinkos, antrojo metų ketvirčio finansiniai rezultatai taip pat nuviliantys - 41,63 mln JAV$ pelno, 83% mažesnis lyginant su praeitais metais. Ataskaitoje taip pat minimas ir ženklus HTC One telefono pardavimų sulėtėjimas prasidėjęs birželio mėnesį po labai gerų rezultatų gegužę.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Parašykite komentarą

Į viršų