Ar mokėtumėte iOS7 dar kartą už jau įsigytas aplikacijas

Nėra abejonės, kad iOS 7 atskleidžia dideles galimybes aplikacijų kūrėjams, o vartotojai tikisi, kad jų dabar turimos aplikacijos bus atnaujintos ir pritaikytos visiškai kitaip atrodančiai iOS, nes priešingu atveju vartotojai jas tiesiog pakeis kitomis. Tai reiškia, kad aplikacijų kūrėjams reikės papildomai dirbti pritaikant savo aplikacijas naujajai iOS 7 versijai, o tai papildomas laikas ir pinigai.

Gedeon Maheux, dizaineris ir vienas iš iconfactory įkūrėjų, savo bloge paskelbė įdomų straipsnį apie tai, kaip iOS 7 paveiks programuotojus ir vartotojus.

Kadangi, savo App Store, Apple nepalaiko mokamų atnaujinimų, Maheux rašo, kad programuotojai privalės naujas aplikacijų, pritaikytų iOS 7 versijas pardavinėti vietoje to, kad siūlyti nemokamus atnaujinimus kaip kad buvo iki šiol. Iš šios Gedeon’o minties kyla natūralus klausimas: „ar vartotojai pageidaus mokėti už naują aplikacijos, kurią jie jau įsigijo, versiją?“.

Maheux straipsnį verta paskaityti, nes ten autorius nagrinėja klausimus susijusius su aplikacijų atnaujinimu, reikalingais tam resursais ir galimomis to pasekmėmis.

Vienoje interneto svetainėje paskelbtoje apklausoje daugiau nei 5000 skaitytojų atsakymai išsidėliojo taip:

Ar atnaujinę iOS į iOS7 vartotojai mokėtų dar kartą už jau įsigytas aplikacijas
1: Nepirkčiau iš naujo visai. Pirkdamas aplikaciją tikiuosi kad visi ateityje daromi atnaujinimai turi būti nemokami. 2: Svarstyčiau įsigijimo iš naujo galimybę, tačiau tik tuo atveju, jei aplikacija yra stipriai pakeista ir naudoja iOS 7 naujas galimybes. 3: Pirkčiau net jei tai yra ir tik išvaizdos atnaujinimas leidžiantis aplikacijai harmoningai įsilieti naujame iOS 7 dizaine. 4: Žinoma pirkčiau iš naujo. Žinau, kad programuotojai iš tiesų dirba sunkiai ir aplikacijos neauga ant medžių. Visada noriu sumokėti už darbą, kuris atliktas kuriant man patinkančias aplikacijas.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 6 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Jailbreak pasidaryčiau, nes perku appsus su sąlyga, kad jie ilgai ir nuobodžiai tarnaus man.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų