Krauname telefoną mindami dviračio pedalus

Mėgstantys minti pedalus, tolimesnių kelionių metu, neretai susiduria su mobilaus telefono ar muzikos grotuvo krovimo problemomis.

Nagingi bei mėgstantys dviračius žmonės sukūrė sąlyginai nebrangų būdą mobiliam telefonui ar iPod’ui pakrauti važiuojant dviračiu. Jei atidarę elektroninį prietaisą nepuolate iš jo vidaus rakinėti gražių dryžuotų saldainių, nes žinote, kad ten - varžos ar kitos elektroninės detalės, žemiau esančio video pagalba galite nesunkiai pasidaryti tokį prietaisą sau patys.

Šios idėjos pagrindu, panaudodami daugiau „dalių“ galite sukurti dar tobulesnį prietaisą. Pavyzdžiui, aš manau, kad patalpinus pakraunamą akumuliatorių tarp telefono ar muzikos grotuvo ir elektroninės dalies paverčiančios kintamą srovę į pastovią, galima būtų pakrauti telefoną net ir neminant pedalų, o panaudojus automobilinį telefono pakrovimo adapterį prietaisą padaryti universalesniu ir net vienu metu krauti kelis įrenginius. Tačiau čia jau kiekvieno fantazijos reikalas, kaip ir kiek tobulinti…

Šis projektas nėra vienintelis tokio tipo ir apie kitus, panašius bandymus paskaityti galite straipsnyje anglų kalba: USB Bike Generator

Visiems smagaus ir saugaus pedalų mynimo bei savo deginamų kalorijų nešvaistymo vėjais.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų