Apple TV turės naują konfigūravimo būdą iOS7

Temos: Apple TV, iOS

Panašu, kad kai Apple šį rudenį išleis iOS 7 - atsiras naujas būdas konfigūruoti savo Apple TV

Apple TV

Prietaisų su iOS 7 savininkai įsigiję Apple TV, galės paprasčiau atlikti šio prietaiso nustatymus. Naujasis Apple TV konfigūravimo principas panašus į tą kai naudojama NFC ( angl. Near field communication) technologija, tačiau Apple įrenginiai bendraus per Bluetooth 4.0 sąsają.

Įjungus Apple TV (su nauja iOS 5.4 beta 3 versija skirta Apple TV) ekrane po kalbų pasirinkimu, pasirodys užrašas: „Naudokite iPhone, iPad ar iPod touch su įdiegta iOS 7 versija automatiniam Apple TV nustatymui. Atrakinkite savo įrenginį, įjunkite Bluetooth ir palieskite juo Apple TV“.

Ši funkcija iPhone 4 ir iPad 2 vartotojams nebus prieinama. Tai greičiausiai susiję su Bluetooth 4.0, pristatyto su iPhone 4S, naudojimu šiame prietaisų „bendravime“.

Kai Apple TV, dabartinė beta iOS versija taps pakankamai brandi ir bus prieinama visiems Apple TV vartotojams - viena iš naujų funkcijų bus galimybė pirkti muziką tiesiai per Apple TV.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų