Mac'ai, kurie tinka OS X Mountain Lion - tiks ir OS X Mavericks

Tema: macOS

Sprendžiant iš OS X Mavericks dokumentacijos, esančios su OS X 10.9 developer preview versija, naujoji OS yra suderinama su visais Mac kompiuteriais, kurie tinka dabartinei OS X 10.8 Mountain Lion versijai.

Apple pranešdama apie naują OS X 10.9 versiją nedetalizavo šios operacinės sistemos keliamų reikalavimų, tai gali būti todėl, kad jie niekuo nesiskiria nuo reikalavimų, kurie yra OS X Mountain Lion.

Programuotojai, kurie jau pradėjo gilintis į OS X Mavericks subtilybes sako, kad naujoji OS X „suksis“ ant:

  • iMac (2007 m. vidurio ar naujesnio)
  • MacBook (13“-inch Aluminum, 2008 m. pabaigos), (13”, 2009 m. pradžios ar naujesnio)
  • MacBook Pro (13“ 2009 m. vidurio ar naujesnio), (15” 2007 m. vidurio/pabaigos ar naujesnio), (17" 2007 m. pabaigos ar naujesnio)
  • MacBook Air (2008 m. pabaigos ar naujesnio)
  • Mac Mini (2009 m. pradžios ar naujesnio)
  • Mac Pro (2008 m. pradžios ar naujesnio)
  • Xserve (2009 m. pradžios)

papildomai prie sistemos reikalavimų yra tai, kad tai turi būti 64-bit Mac’as su Intel procesoriumi su OS X 10.6.7 Snow Leopard ar naujesne versija, 8GB laisvos vietos diske.

Reikalavimai išvardinti aukščiau yra beveik identiški tiems, kokie buvo OS X 10.8 Mountain Lion. Beje, reikalavimai OS X Mountain Lion, atrodo, buvo net aukštesni nei esantys OS X Mavericks (OS X Mountain Lion reikėjo OS X 10.6.8, o OS X Mavericks – 10.6.7)

Įprastai, atsirandant naujai OS X versijai eilė Mac kompiuterių jai nebetinka, tačiau atrodo, kad Mavericks atveju visi kompiuteriai kurie dabar tinka OS X Mountain Lion – tiks ir Mavericks.

Reikia paminėti, kad tai tik beta Mavericks versija ir nėra jokios garantijos, kad galutinė, vartotojui skirta versija, kels tokius pačius reikalavimus „geležiai“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kažin ar mano iMac Early 2009 veiks Mavericks'as? Kaip patikrinti ar jame 64-bit? Geekbench už tokią informaciją nori $, bet vienam klausimui tai neapsimoka.

  2. Tai kad nežinau ar tinka ML :D Pas mane dabar numylėtoji SL. Tiesa, galima grįžti prie SL, jei turiu visus diskus?

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų