Mac'ai, kurie tinka OS X Mountain Lion - tiks ir OS X Mavericks

Tema: OS X/macOS

Sprendžiant iš OS X Mavericks dokumentacijos, esančios su OS X 10.9 developer preview versija, naujoji OS yra suderinama su visais Mac kompiuteriais, kurie tinka dabartinei OS X 10.8 Mountain Lion versijai.

Apple pranešdama apie naują OS X 10.9 versiją nedetalizavo šios operacinės sistemos keliamų reikalavimų, tai gali būti todėl, kad jie niekuo nesiskiria nuo reikalavimų, kurie yra OS X Mountain Lion.

Programuotojai, kurie jau pradėjo gilintis į OS X Mavericks subtilybes sako, kad naujoji OS X „suksis“ ant:

  • iMac (2007 m. vidurio ar naujesnio)
  • MacBook (13“-inch Aluminum, 2008 m. pabaigos), (13”, 2009 m. pradžios ar naujesnio)
  • MacBook Pro (13“ 2009 m. vidurio ar naujesnio), (15” 2007 m. vidurio/pabaigos ar naujesnio), (17" 2007 m. pabaigos ar naujesnio)
  • MacBook Air (2008 m. pabaigos ar naujesnio)
  • Mac Mini (2009 m. pradžios ar naujesnio)
  • Mac Pro (2008 m. pradžios ar naujesnio)
  • Xserve (2009 m. pradžios)

papildomai prie sistemos reikalavimų yra tai, kad tai turi būti 64-bit Mac’as su Intel procesoriumi su OS X 10.6.7 Snow Leopard ar naujesne versija, 8GB laisvos vietos diske.

Reikalavimai išvardinti aukščiau yra beveik identiški tiems, kokie buvo OS X 10.8 Mountain Lion. Beje, reikalavimai OS X Mountain Lion, atrodo, buvo net aukštesni nei esantys OS X Mavericks (OS X Mountain Lion reikėjo OS X 10.6.8, o OS X Mavericks – 10.6.7)

Įprastai, atsirandant naujai OS X versijai eilė Mac kompiuterių jai nebetinka, tačiau atrodo, kad Mavericks atveju visi kompiuteriai kurie dabar tinka OS X Mountain Lion – tiks ir Mavericks.

Reikia paminėti, kad tai tik beta Mavericks versija ir nėra jokios garantijos, kad galutinė, vartotojui skirta versija, kels tokius pačius reikalavimus „geležiai“.

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Kažin ar mano iMac Early 2009 veiks Mavericks'as? Kaip patikrinti ar jame 64-bit? Geekbench už tokią informaciją nori $, bet vienam klausimui tai neapsimoka.

  2. Tai kad nežinau ar tinka ML :D Pas mane dabar numylėtoji SL. Tiesa, galima grįžti prie SL, jei turiu visus diskus?

Parašykite komentarą

Į viršų