Sony pasirašė po iRadio sutartimi

Temos: Apple, Muzika

Paskutiniu momentu, prieš pat WWDC, Sony Music pasirašė sutartį su Apple, praneša AllThingsD.

Labai laukiama, nauja, gandais apipinta, nemokamos muzikos „streaminimo“ paslauga, praminta iRadio, panašu, turės visus tris didžiausius muzikos industrijos magnatus.

Praeitą mėnesį Apple pasirašė sutartį su Universal Music Group, šios savaitės pradžioje su Warner Music Group ir šios savaitės pabaigoje su Sony.

Visus metus Sony buvo didžiausias galvos skausmas Apple tariantis dėl iRadio, nes Sony nepatiko ta mintis, kad bus galimybė praleisti dainą ir norėjo gauti pinigus nepriklausomai nuo to ar daina buvo paklausyta ar praleista.

Kol kas nėra aišku kaip šis klausimas išspręstas, bet atrodo, kad kažkoks sprendimas rastas.

Panašu, kad Apple, su savo, dar bevardžiu servisu gandų nešiotojų vadinamu iRadio, pasijungs prie panašių paslaugų tiekėjų grupės. Sakoma, kad vartotojui paslauga bus nemokama, o jos išlaikyma turi atpirkti reklaminiai pranešimai, taip pat kaip Pandora ar Spotify.

Neseniai Google taip pat paskelbė apie savo nemokamos muzikos streaminimo paslaugą Google Play Music All Access ir tikimasi, kad ji po kurio laiko bus prienama ir iOS prietaisuose.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų