Zip failai iOS

Kartais taip nutinka, kad gauname elektroninio pašto laišką, kuriame reikalingas failas yra suarchyvuotas į zip'ą, o po ranka turime tik „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“.

Zip

Jei gavote zip failą elektroniniu laišku, ar esate reikalingą informaciją patalpinęs kokioje nors internetinių debesų svetainėje suarchyvuotą į zip, jos trūks-plyš reikia dabar, kompiuterio nėra, o po ranka tik „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“… panikuoti nereikia, tačiau reikės į pagalbą pasitelkti atskirą aplikaciją

„iTunes store“, yra gera aplikacija, gal kiek keistoku tokiai vietai, pavadinimu - „WinZip“ skirta „iOS“. Pavadinimą aplikacija paveldėjo iš, nuo senų laikų, „Windows“ vartotojams gerai žinomos programos. Ši aplikacija daro būtent tai ką ir turėtų daryti bei palaiko slaptažodžiu apsaugotus .zip archyvus 

Įdiegę šią programėlę savo iOS prietaise, kaskart kai susidursite su .zip failu (ar elektroniniame laiške ar net Interneto svetainėje) – pamatysite atsiradusią papildomą galimybę – „Open in Winzip“ mygtuką, kurį paspaudę atidarysite archyvo failą šioje aplikacijoje ir jo turinį galėsite peržiūrėti, atidaryti to failo tipą palaikančioje aplikacijoje, išsaugoti ar išsiųsti elektroniniu paštu ir t.t. Veiksmų pasirinkimas gali priklausyti nuo failų tipo.

Apie suarchyvuotus failus ir jų tvarkymą OS X skaitykite straipsnyje: „Archive Utility“.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų