Thunderbolt Firmware atnaujinimas v1.2

Jei turite Mac’ą su Thunderbolt jungtimi – šis Apple jūsų Mac’ui.

Šiandien Apple išleido Thunderbolt atnaujinimą v1.2 ir jei turite Mac’ą su šia jungtimi, pats laikas pasidaryti atsarginę duomenų kopiją ir įdiegti atnaujinimą.

Anot Apple, šis 1.2MB dydžio atnaujinimas pagerins Thunderbolt ir „Target Disk“ režimo stabilumą.

Neišjunkite ar kitaip nenutraukite šio atnaujinimo diegimo, būkite tikri, kad koks nors vaikigalis nejunginėja elektros saugiklių laiptinėje, o jei turite nešiojamą Mac kompiuterį, norėdami įdiegti šį atnaujinimą – turite jį įjungti į elektrą.

Atnaujinimo diegimo metu – kompiuteris persikraus ir pilkame ekrane atsiras diegimo progreso indikatorius.

Atnaujinimą galite atsisiųsti per  > Software Update… arba iš Apple svetainės.

Kai rašiau šį tekstą, Apple svetainėje pateiktoje informacijoje reikalavimai sistemai buvo „OS X Lion 10.8 ir naujesnė“, tai taip ir nesupratau ar Lion ar Mountain Lion...

Thunderbolt atnaujinimas
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Man tai atnaujino ant Mountain Lion :)

    • Kad ant Mountain Lion veikia ir aš mačiau, bet parašymas keistokas. Paskutiniu metu Apple su savo atnaujinimų aprašymais gerokai š mala. Dažnai matosi kad kopijuotas iš senesnio ir skiriasi tik pavadinimas, net tekste aprašymo būna minimos senos versijos... :(
      Galėtų ir tvarkingiau elgtis. Toks jausmas, kad atleido sekretorę, kuri rašė ir dabar programuotojas pats ten deda įrašus, o jam vienodai piešia tie visi kiti laukai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų