Microsoft Office for Mac 2011 atnaujinimas 14.3.4

Microsoft Office for Mac 2011

Microsoft šiandien išleido naują savo Office paketo atnaujinimą, ištaisydama visą virtinę klaidų. Papildomai, norintys vartotojai gali pakeisti produkto licencijavimą į prenumeratos (339,99 Lt per metus arba 33,99 Lt per mėnesį). Dabarinėje situacijoje Mac vartotojami didesnių ar reikšmingesnių pakitimų nepastebėtų, išskytus tuos, kad reikėtų mokėti prenumeratos kainą.

Norėdami įdiegti Microsoft Office 2011 for Mac atnaujinimą 14.3.4 turite būti savo Mac kompiuteryje įdiegę 10.8.3 ar naujesnę OS X versiją, o įdiegta Office versija turi būti ne žemesnė nei 14.1.0

Atnaujinimas Mac kompiuteryje įdiegs, Calibri Light font’ą, kurio anksčiau dėl nežinimų priežasčių nebuvo ir dokumentai atsiųsti iš PC, dėl kito pritaikyto šrifto – Mac kompiuteriuose atrodydavo kitaip. Taip pat pataisyta PowerPoint klaida, dėl kurios įvykdavo konfliktas kai du vartotojai dirbdavo su tuo pačiu prezentacijos failu per web aplikacijos klientą, klaida kuri pasirodydavo tik tada kai kelios Office for Mac aplikacijos startuodavo automatiškai vartotojui prisijungiant prie savo paskyros kompiuteryje,taip pat panaikinta klaida dėl kurios baigus galioti Kerberos žymei nebūdavo prašoma vartotojo įvesti savo duomenis, panakinta problema iškildavusi dirbant su aplankais, kurių pavadinimas prasidėdavo tarpu ir t.t.

Visą ištaisytų klaidų sąrašą rasite Microsoft svetainės šiam atnaujinimui skirtame puslapyje.

Atnaujinimą galite atsisiųsti tiesiai iš Microsoft produktų palaikymo svetainės arba, jei naudojate Microsoft Office 2011 for Mac 14.1.0 ar naujasnę versiją per paketo programų automatinio atnaujinimo paslaugą.

Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. ...o verta? stabilumą vargu ar pagerino :/
    gal vistik likti prie iWork...

    • Jei klausi ne apie atnaujinimą, o apie įsigyjimą Microsoft Office paketo, tai priklauso nuo poreikių.
      Aš mieliau naudoju Pages ir Keynote, bet Numbers mano poreikims per silpnas ir aš naudoju Excel, Tačiau jei tavo poreikius pilnai patekina iWorks'ai – tada sakyčiau: tikrai Office pirkti neverta nes stebūklų ten nerasi, o ir vartotojo sąsaja patogenė ir labiau spurantama bei dirbti lengviau su buvusio iWorks paketo programomis, nei gremėzdiško MSFT Office.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų