iPhone savininkai savo telefonu naudojasi daugiau nei Android vartotojai.

Jei esate iPhone savininkas, greičiausiai, iPhone naudojatės daugiau, nei jūsų draugai ar kolegos turintys Android telefonus.

Experian surinktų rezultatų duomenimis Android vartotojai vidutiniškai savo telefonu naudojasi 49 minutes per dieną, tuo tarpu iPhone vartotojai – 1 valandą 15 minučių.

Iš duomenų pateiktų žemiau esančiose barankose matome, kad iPhone ir Android vartotojai skirtingai naudoja savo telefonus: Android vartotojai 28% viso su savo telefonu praleidžiamo laiko – šneka, tuo tarpu iPhone vartotojai pokalbiams skiria tik 22% viso su savo telefonu praleidžiamo laiko. Tačiau, kaip ten bebūtų, nors iPhone vartotojai procentaliai mažiau laiko skiria pokalbiams telefonu, tačiau vis tiek vidutiniškai prašneka 3 minutėmis daugiau nei Android vartotojai. iPhone vartotojai taip pat daugiau laiko praleidžia fotografuodami telefonu, rašo daugiau žinučių, elektroninių laiškų, daugiau laiko praleidžia socialiniuose tinklapiuose.

Išmaniųjų telefonų vartotojai neretai įsivelia į debatus, kuri operacinė sistema geresnė – iOS ar Android. Statistikos duomenimis matome aiškų skirtumą, kurios operacinės sistemos vartotojai mieliau naudojasi savo telefonais.

Kokiems tikslams ir kiek naudojamas telefonas per dieną

iPhone vs Android naudojimas
Duomenys: Experian
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 4 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

 1. Gal iPhone savininkai daugiau praleidzia narsydami todel, kad pas juos maziukai ekranai :) jiem reikia daugiau laiko kol pervarto puslapi.
  Siaip tokios statistikos tai vandens pilstymas be naudos.

  • Tą pilstytojo darbą galima įžvelgti kiekvienoje statistikoje, bet man statistika patinka. Pvz iš šios galima suprasti, kad keliomis minutėmis Android vartotojai trumpiau šneka telefonu todėl, kad aparatai nepatogūs,per dideli bei per sunkūs prie ausies laikyti... :)

   • Cia kaip paziuresi del pokalbiu, dauguma iphone parduodami su brangia sutartimi, o androida gali pasiimti su daug pigesniais tarifais kur moki tik uz prakalbeta laika ir t.t.
    Man maziau reikia sedeti su androidiniu telefonu, nes jis nemazai darbo atlieka pats, kai iphone reikia paciam dauk ka atlikti ir sedeti kol jis tai padarys todel is sedi jie taip ilgai su telefinais :)))))
    Galima cia daug visko prifantazuoti ......

    • Taip, fantazuoti galima be saiko.
     Android ir visa eilė kitų telefonų su sutartimis parduodami pigiau todėl, kad operatoriai juos gauna geresnėmis kainomis. Tiesa pasakius, jei žiūrėti į didžiąsias šalis – iPhone yra vienas labiausiai subsidijuojų telefonų (čia kai operatorius didelis, turi atstovybes eilėje šalių ir gali pirkti iš karto kelis milijonus iPhone, tada gali parduoti už kokius 199US$ tikėdamiesi, kad per 2 metus apmokės dalį telefono vertės ir toliau liks su operatoriumi, ir gal pirks nesubsidijuojamą). Todėl dabar visa eilė operatorių Europoje ir kelia vėją, nes jiems ne tai, kad pigiau – jiems Apple išvis neduoda iPhone, nes sąlygos tipo perki NN milijonų vienetų per pusmetį – gauni, ne – pardavinėk Android. O oeratoriai mato, kad jie praranda klientus, nes neturi iPhone. Pvz „Bitė“ ir ta iš kažkur, pusiau nelegaliai vežasi iPhone (internete net neskelbia to, kad turi iPhone), kad tik turėtų, kad tik nepabėgtų žmogus...
     Tokiose šalyse kaip Lietuva, tai kad iPhone parduodamas apskritai – daugiau operatorių indėlis nei Apple. Operatoriai nori pritraukti daugiau vartotojų galėdami pasiūlyti ir iPhone. Apple tokiose šalyse biznis buvęs - nebuvęs. Jam daugiau galvos skausmo ir terlionės nei biznio.
     Paskutiniu metu vis daugiau kalbama apie subsidijuojamų telefonų pardavimo praktikos nutraukimą apskritai ir kai kurie operatoriai (pvz T-Mobile tai jau padarė, kiti laukia kol bus susitarta tarpusavyje, nes vienam tai padaryti neapsimoka, nes prarasi vartotojus. Operatoriai sako, kad parduodami subsidijuojamą telefoną – nieko neuždirba, o vartotojas, paprastai, pasibaigus plano laikui arba ima kitą subsidijuojamą ragelį, arba eina pas kitą operatorių, nes tiems, kurie perka subsidijuojamus svarbiausia yra kaina.
     Žiūint iš daugelio vartotojų pusės, tų kurių automobiliai kainuoja pigiau nei iPhone ar MacBook pro – jiems jokio skirtumo subsidijuojamas jis ar ne, jiems nesvarbu kokybė ir panašiai: jei gali gauti didesnį ir už "1 lt" – imam, nes jų atveju (jei nebūtų subsidijuojamų ragelių) pasirinkimas labai paprastas – arba imi „ meškafoną “, arba vaikštai be ryšio.
     Kaip sakoma geriau blogai važiuoti, nei gerai eiti. :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų