Bill Gates mano, kad iPad vartotojai kankinasi

Ar esate sutrikę, nes iPad neturi klaviatūros ir Microsoft Office? Greičiausiai – ne, bet Bill Gates mano kitaip.

Paklaustas apie mažėjantį PC populiarumą, Amerikos biznio magnatas, filantropas, vienas iš kompanijos Microsoft įkūrėjų Bill Gates sakė, kad planšetiniai kompiuteriai tampa vis labiau populiarūs ir kuo toliau tuo sunkiau bus atskirti planšetinius nuo ne planšetinių kompiuterių. Žinoma, Bill’as negali nepaminėti Surface, kuri jo žodžiais tariant „yra mobilus kaip planšetinis bet sugeba kaip PC“ ir tada toliau svarsto, kad „žmonės, kurie naudoja iPad ar panašius įrenginius negali spausdinti ir negali kurti dokumentų, nes neturi Microsoft Office“.

Iš vienos pusės keista girdėti tokias nesąmones šnekant protingą žmogų, iš kitos pusės suprantu, kad jam nėra ką daugiau daryti tik bandyti reklamuoti visiškai nepopuliarų Microsoft Surface, ypač kai tų besikankinančių su iPad, per paskutinį ketvirtį, skaičius išaugo 19.5 milijonais, o daugiausiai kompiuterių parduodanti kompanija HP, per tą patį laikotarpį tepardavė 11.7 milijono PC.

Yra visa eilė sėkmingų Microsoft Office alternatyvų, leidžiančių kurti dokumentus ir neturint klaviatūros ir Microsoft Office savo iPade.

Jau kuris laikas sklando gandai, kad Microsoft ruošiasi išleisti savo Office paketo versiją iOS prietaisams, tačiau kai yra tiek gerų alternatyvų tai ne taip ir svavarbu, o norintiems nėra jokio vargo pasijungti klaviatūrą.

jei norite paklausyti interviu, žemiau esantis video prasidės nuo 7 min 30 sek, bet galite slankiklį nustumti į pradžią, jei jei norite paklausyti viso interviu.
Pasidalinti straipsniu:

Apie Ramūnas Blavaščiūnas

Fotografijos, geros technikos ir kavos mylėtojas, didelę savo laisvalaikio dalį skiriantis straipsnių „Mac Arena“ rašymui.

Komentarų: 2 | Ačiū, kad rašote lietuviškai

  1. Jei imčiau dokumentų tvarkykles, tai tik Apple, iOS iWork bent suderinamas su os x iWork ir icloud, tad kam man tas MS Office? :/ Grybina... :)

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus viešinamas. Būtini laukai pažymėti *

*

Į viršų